Ода коханню: де відсвяткувати День святого Валентина у Києві

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Столиця відзначатиме 14 лютого яскраво, ніжно і пристрасно, і, звичайно ж, романтично. Де відсвяткувати День святого Валентина 2021 у Києві та на які заходи варто купити останні квитки прямо зараз – розповідаємо в матеріалі.

Якщо затишне свято в домашній атмосфері – не ваш варіант, душа вимагає феєричного свята і виходу в світ – ми точно знаємо, що вам запропонувати. Тільки кращі заходи 14 лютого в нашій добірці концертів, вистав і захоплюючих шоу.

Концерт Христини Соловій

14 лютого до Дня святого Валентина Христина Соловій вперше за довгий час дасть особливий концерт. Співачка представить романтичну програму «Тримай мене міцно», виконавши свої найвідоміші пісні в столичному Caribbean Club Concert-Hall. Кількість квитків на довгоочікуваний концерт лімітовано – всього 100 одиниць.

Де: Caribbean Club Concert-Hall.

Коли: 19.00.

Концерт Vivienne Mort

Найулюбленіші світлі пісні гурту Vivienne Mort під акомпанемент рояля ви зможете почути у День всіх закоханих. 14 лютого в Довженко-центрі можна буде насолодитися не тільки мелодійною музикою Vivienne Mort, але й виставкою робіт київської художниці Molly Route.

Де: Довженко-центр.

Коли: 19.00.

Концерт Love Jazz

У День всіх закоханих Svitlo Concert влаштовує справжнє музичне свято. Кращі джазмени Києва зіграють романтичні джазові балади, які ми всі знаємо, любимо і будемо із задоволенням наспівувати весь вечір. Концерт відбудеться о 18.00 і 20.30, щоб всі закохані у джаз змогли святкувати цей день із задоволенням.

Де: Bel Etage Music Hall.

Коли: 18.00 і 20.30.

Балет «Ромео і Джульєтта»

Справжнім цінителям балетного мистецтва і всім бажаючим долучитися до прекрасного пропонуємо звернути увагу на постановку найвідомішого творіння Шекспіра – «Ромео і Джульєтта». Найщиріша і трагічна історія кохання знову оживе на сцені Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва.

Де: Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва.

Коли: 19.00.

Вистава «Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever»

14 лютого у Києві відбудеться вистава відомого в усьому світі шоу одного актора «Дикун Forever, або Кілька слів на захист печерної людини». Сценарій вистави був написаний американським сімейним психологом, актором і коміком Робом Беккером близько 30 років тому, але комедія не втрачає актуальності і до цього дня. Головну роль в такій життєвій моновиставі зіграє Дмитро Суржиков.

Де: Кінопанорама.

Коли: 19.00.

Шоу «Інші»

Шоу «Інші» – це новий формат, який являє собою гармонійний симбіоз хореографії, музики, театру і цирку. Організатори обіцяють дивувати захопливим сюжетом, космічними трюками і незвичайними сюрпризами, від яких перехопить подих. Кращі українські артисти почнуть створювати нову історію цирку всього через кілька днів.

Де: Палац «Україна», зал TEATROOM.

Коли: 18.00.

Концерт «Стендап і вино»

Отримати насолоду від келиху вина і щиро посміятися 14 лютого можна буде на додатковому концерті «Стендап і вино», присвяченому Дню святого Валентина. На вас чекають півтори години живої комедії про кохання, стосунки і пошуки другої половинки від популярних стендап-коміків Макса Вишинського і Лєри Мандзюк.

Де: Campus Community.

Коли: 17.00.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!