Офіційно! Michelle Andrade стала ведучою нового сезону «Орел&Решка. земляни»

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Официально! Michelle Andrade стала ведущей нового сезона «Орел&Решка. Земляне»

У червні популярне тревел-шоу «Орел&Решка» повертається на екрани в оновленому форматі. Ведучими нового сезону стали популярна співачка Мішель Андраде і відомий блогер з Дніпра Кирило Макашов.

Після успішного дебюту в ролі ведучої першого випуску ювілейного сезону з рідної Болівії, Michelle так полюбилася глядачам, що у продюсерів тревел-шоу просто не залишилося варіантів. «Орел&Решка» оновив концепцію і ведучих – партнером Michelle став блогер Кирило Макашов.

За десять років свого існування тревел-шоу показало глядачам практично всю планету – популярні і не дуже пам’ятки, справжні чудеса світу, пекельні та райські місця. Але в новому сезоні, прем’єру якого «Новий канал» покаже 5 червня, мандрівники зроблять акцент на людях, звідси й назва – «Земляни».

Мишель Андраде и Кирилл Макашов
Мишель Андраде

«Впевнена, що кожен, незалежно від своєї професії, хотів би відчути, що таке бути ведучим« Орел&Решка ». Мені випала така можливість, і після одного випуску в ювілейному сезоні я закохалася в проєкт і в талановиту команду, яка його створює. Звичайно, в реальності все набагато складніше, ніж це виглядає на екрані, – виникає багато непередбачуваних ситуацій, несподіваних зустрічей, локацій, персонажів… Але я завжди мріяла спілкуватися з людьми з усього світу, дізнаватися їх історії – і зараз такими цікавими і неймовірними зустрічами наповнений кожен мій день! А я наповнена натхненням і спрагою пригод! Завжди непросто приходити на місце когось, нам з Кирилом пощастило – ми запатентували за собою новий сезон! І він точно вразить кожного глядача, тому що це сезон про людей, про Людину», – говорить Michelle.

Перші кадри пригод Michelle увійшли до відео до її української пісні Échale.

Ведучі їздитимуть в гості до дивних народів, спілкуватимуться з місцевими жителями, дізнаватимуться цікаві подробиці й розвінчуватимуть популярні стереотипи.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також