Пігментація «делікатних» зон: розв’язання проблеми знайдено!

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ми звикли обговорювати проблему гіперпігментації видимих частин тіла, наприклад, рук й обличчя. Звичайно, руки й обличчя схильні до сонячної атаки, але як бути з невидимими зонами? Проблема гіперпігментації жіночих статевих органів зустрічається часто і заслуговує на увагу.

З гіперпігментацією на тілі фахівцям складніше працювати, ніж з гіперпігментацією на обличчі через те, що вона меншою мірою здатна зазнавати впливу. Запасіться терпінням! Вас чекає довгий шлях боротьби, де ви обов’язково переможете!

Що таке гіперпігментація інтимних зон?

Пігментація – це локальне фарбування ділянок шкірного покриву, обумовлене посиленим виробленням меланіну. Відповідно, гіперпігментація інтимних зон – це локальне інтенсивне забарвлення ділянок шкірного покриву в генітальній і періанальній зоні.

Причини гіперпігментації

Раніше виникнення гіперпігментації інтимних зон пов’язували з менструацією, тертям від носіння білизни, голінням, видаленням волосся тощо. Зараз же вчені дійшли висновку, що основним етіологічним фактором гіперпігментації в цих зонах є статевий гормон.

Найчастіше гіперпігментація в генітальній і періанальній зонах виникає після вагітності/пологів, і всьому виною зміна гормонального фону жінки.

Фернандо Буффард (Fernando Buffard), засновник брендів Innoaesthetics і Me Line, керівник дослідницького відділу Innosearch Lab., провідний біохімік і фармаколог Європи, провів опитування серед 228 своїх пацієнтів і визначив актуальність проблеми гіперпігментації інтимних зон серед жінок.

Фернандо Буффард
На питання:

  • «Чи є щось, що вам не подобається або непокоїть у вашій інтимній зоні?» – 43% жінок відповіли «так»;
  • «Як ви вважаєте, чи впливає зовнішній вигляд інтимної зони на якість життя?» – 26% відповіли «так»;
  • «Чи знаєте ви про малоінвазивні й неінвазивні естетичні методи, за допомогою яких можна вирішити ці проблеми?» – 65% відповіли «так» й 52% захотіли зробити собі ці процедури.

Актуальність проблеми була підтверджена!

Дійсно, гіперпігментація інтимних зон може призводити до серйозного психологічного дискомфорту.

Фернандо Буффард зазначає, що пілінг 01 Me Line Intimate і 02 Me Line Intimate (MeLine, Іспанія) були спеціально створені для відбілювання інтимних зон і чудово справляються зі своїм завданням.

Фернандо Буффард також наголошує на тому, що повністю усунути гіперпігментацію в цій зоні просто неможливо. Ліквідація гіперпігментації в інтимних зонах на 65% вже вважається ідеальним результатом проведення курсу процедур. Чудова новина полягає ще і в постійному ефекті. Після процедур гіперпігментація в інтимних зонах вже не повернеться ніколи.

Пігментація «делікатних» зон: розв’язання проблеми знайдено!

читайте також

Що таке пілінг?

Пілінг – це процедура, спрямована на контрольоване пошкодження шкіри, яке проводиться з метою отримання терапевтичного ефекту.

Комплекс ME LINE INTIMATE складається з професійного і домашнього догляду за інтимною зоною:

01 ME LINE INTIMATE – професійна освітлювальна маска. В її складі мигдальна, транексамова, саліцилова і лактобіонова кислоти, ретинол і гіалуронова кислота – інгредієнти, які ніжно і при цьому ефективно забезпечують освітлювальні й омолоджувальні ефекти. Під час процедури ви не будете відчувати печіння. Орієнтовна вартість однієї процедури пілінгу 01 ME LINE INTIMATE  – 1000 грн. Кількість процедур може бути визначена лише на консультації лікаря-косметолога.

02 ME LINE INTIMATE – домашній освітлювальний крем. Його формула також багата на активні речовини: фітинова кислота, коєва кислота, арбутин, ретинол, гіалуронова кислота, тому застосування цього крему допомагає посилити і підтримати запущені маскою процеси активного освітлення й омолодження шкіри, при цьому абсолютно не подразнюючи її. Орієнтовна вартість домашнього освітлювального крему 02 ME LINE INTIMATE – 1700 грн.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також