Пікантне питання: що таке рідкий вібратор?

Розповідаєм вам про косметику, яка створена для сексу.

Щодня я отримую запитання про те, як обдурити процес природного збудження? Як знайти ту саму кнопку в собі, яка допоможе клацанням пальців хотіти сексу? Відповідь очевидна: потрібно працювати над собою. Серед усіх моїх клієнток є ті, які готові до тілесних практик, і є ті, яким хочеться купувати новинки сучасної інтимної індустрії.

Секс не можна зробити на замовлення – його можна витерпіти на замовлення. Процес збудження пов’язаний з природним бажанням займатися сексом, його не можна поставити на «репіт» і вмикати щоразу. Ви живий організм, який виконує кілька дій одночасно, до кінця дня кількість завдань досягає апогею і вам не те, що не до сексу – вам би до ліжка дійти. Важливо розуміти, що багато хто з нас навчилися жити в цьому стресі. Ваша голова перевантажена, і для сексу просто не залишається місця, постійні думки не дають відволіктися, вам складно прийняти той факт, що це взагалі не про релакс. Релакс серед стресу те ж саме, що танець на льоду в кросівках. Якщо говорити про засоби, які впливають на слизову інтимних зон і спричиняють локальне збудження, то вибір припадає на креми.

Новий бренд Orgie випустив лінійку рідких вібраторів. Це крем-гель у флаконах з дозатором, який призначено для контакту зі слизовою малих статевих губ, клітора, піхви і пеніса. Засіб унісекс. Суть у тому, що після нанесення його на слизову він вступає в контакт, і тисячі молекул починають рухатися.

  • Які відчуття виникають під час використання рідких вібраторів? На що схоже? На вібрацію, поколювання і рух вперед назад на слизовій. Відчуття збудження, голова відключається одразу, вся увага звернена на вульву. Вам залишається тільки сісти і розслабитися, якщо ви тестуєте його.

Португальсько-бразильський бренд не розкрив нам справжній склад, але я впевнена, що причина у складі рослин Амазонії та взаємодії з киснем. На розлив така історія не спрацює, тільки з-під дозатора. Для застосування в парі потрібно нанести його заздалегідь, і щойно почне працювати, можете приступати до сексу. Ефект триває від 10 до 20 хвилин. Цього вистачить, щоб насолодитися новими відчуттями.

Є синій, середній за потужністю; червоний, з зігрівальним ефектом; рожевий – з компонентами для посилення чутливості; срібний – найпотужніший. Працює він безвідмовно! Це неймовірно, просто спробуйте!

читайте також

Я рекомендую тестувати перед застосуванням, всі дівчата з різною чутливістю. Те, що спрацює на 50 відсотках, на тих само 50-ти може не дати такого потужного вибуху відчуттів. І це нормально, адже ми дуже різні. Новинка сподобається всім, але якщо ваш партнер не розділив радості використання, залиште її тільки для себе і будете «кайфувати» паралельно. Адже подібні відчуття посилюють оргазми. Подразнюючи слизову складом засобу, ви будете відчувати кожну фрикцію або стимуляцію під час мастурбації.

  • Які зони можна стимулювати за допомогою рідкого вібратора? Рідкий вібратор можна застосовувати на сосках, анусі, пенісі та контролювати відчуття: зігрівання і легке печіння – це нормально, просто додивіться це кіно до кінця, дозвольте собі оргазмувати яскравіше! Вартість від 899 до 1095 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також