Пітер Філіпс про зміни у б’юті-індустрії і тренди макіяжу 2021

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Питер Филипс об изменениях в бьюти-индустрии и тренды макияжа 2021

Кардинальні зміни в б’юті-індустрії, сталий розвиток, тренди макіяжу 2021 і особливості нової колекції Dior Rouge — про все це розповів креативний директор Пітер Філіпс у новому інтерв’ю.

Нещодавно креативний директор з макіяжу Dior Пітер Філіпс дав інтерв’ю британському Vogue, у якому поділився своїм баченням краси, спрогнозував тренди 2021 року, а також розповів про свою нову колекцію помад Dior Rouge. До речі, це перша колекція макіяжу Dior, створена за системою рефіл. Після використання засобів достатньо буде придбати лише змінний вкладиш із продуктом і вмістити його в наявний футляр. З такої системи власне й розпочиналася вся лінійка краси Dior. У 1953 засновник модного Дому розробив ту саму культову помаду Dior Rouge у форматі рефілу і пропонував до неї два види флаконів: компактний для сумочки і другий статичний, що як витвір мистецтва повинен був прикрашати домашній туалетний столик. Сам Діор закладав у цю концепцію естетику, проте Пітер Філіпс намагається запровадити систему сталого розвитку в бренді.

Питер Филипс об изменениях в бьюти-индустрии и тренды макияжа 2021

Від самого початку співпраці з брендом Dior Пітер Філіпс також прагне поставити акцент на індивідуальність й чарівність природної краси, так, як це пропагував сам Крістіан Діор більше ніж пів століття тому. Власне, тепер помада Dior Rouge представлена в 75 відтінках — від яскраво-червоного до ніжного нюдового у чотирьох фінішах: матовому, оксамитовому, металіку та атласному.

Різноманітність продуктів нової колекції говорить про те, що краса от кутюр не має усталалених норм та правил. Головне — з допомогою б’юті-засобів здобути впевненість у собі й підкреслити власну унікальність.

Чим ви найбільше пишаєтесь у новій колекції Dior Rouge?

«ЇЇ різноманітністю та інклюзивністю. Це був величезний проєкт: цілих 75 відтінків. У якийсь момент я навіть подумав, що це занадто багато. Але, зрештою, так буде значно легше кожній жінці підібрати саме свій відтінок».

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dior Makeup (@diormakeup)

Що надихнуло вас на створення колекції із системою рефіл?

«Для пошуку натхнення я часто повертаюся до архівів Dior. Перша помада Dior Rouge, розроблена на початку 50-х років, також створена за системою рефіл: додатковий вкладиш із помадою можна було окремо купувати в бутіках бренду і вставляти його у ваш футляр. Концепція рефіл — це те, з чого все починалося, і до чого ми зараз повертаємось, проте вже в ім’я екології. Це невеликий крок, що несе за собою величезні зміни в б’юті-індустрії. І я дуже пишаюся цим».

Ми живемо у світі, де захисні маски для обличчя стали новою нормою. Як це вплинуло на використання помад?

«Макіяж — це не лише про те, щоби показати свою красу світу, але і про те, аби здобути впевненість у собі. Сам ритуал нанесення помади, естетичне задоволення від флакону й аромату, чому ми в Dior приділяємо багато уваги, залишилися такими ж важливими для наших прихильниць. Попри те, що зараз ми закриваємо обличчя масками, ритуали не змінилися, адже саме вони часто дарують нам заряд енергії та чудовий настрій на весь день. Це ті дрібниці, які нагадують нам, наскільки важливо піклуватися про себе й тішити себе дрібничками.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Peter Philips (@peterphilipsmakeup)

Зрештою, бувають і випадки, коли ми не одягаємо масок: сімейний обід вдома, святкування в колі найближчих людей, чи вечір із коханим. Це ті моменти, коли ми все-таки можемо продемонструвати свій макіяж. Зараз це звучить так смішно. Ще якийсь рік тому хто б міг подумати, що така проста річ, як намальовані губи, буде настільки малодоступною? Та ми сприйняли це як належне й закликаємо наших прихильниць робити макіяж для себе. Адже моменти, коли наш зовнішній вигляд відповідає нашим внутрішнім бажанням, роблять нас по-справжньому щасливими».

Як ви думаєте, як зміниться б’юті-рутина жінок у 2021 році?

«Я думаю, що люди поставлять головний акцент на баланс у всьому. У тому числі і в б’юті-рутині: баланс декоративної косметики і доглядових б‘юті-засобів, приведення себе до ладу через спорт і правильне харчування. Люди починають більше усвідомлювати важливість турботи про себе, одне одного та турботи про нашу планету, й це дуже хороша тенденція».

І яким є ваше глобальне бачення Dior?

«Ми, як люксовий Дім, відчуваємо за собою відповідальність пропонувати жінкам різні способи самовираження й даємо жінкам можливість обирати, які саме з них вони хочуть використовувати. Ось чому асортимент Dior настільки широкий. Ми хочемо дати кожній леді можливість підкреслити свою індивідуальну красу так, як бажає саме вона. А якщо вона не хоче наносити жодну помаду на губи, може зробити їх більш доглянутими за допомогою нашого бальзаму».

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dior Makeup (@diormakeup)

Які останні тренди вас надихали на нові творіння?

«Тренд на нюдовий макіяж. Є ціла низка нюдових відтінків — від бежевого та ніжно-рожевого до молочно-червоного і м’якого коричневого».

Останнє запитання: яке, на вашу думку, майбутнє б’юті-індустрії?

«Я сподіваюся, що — світле! Йдеться знову ж таки про баланс та індивідуальність. Люди будуть застосовувати засоби макіяжу для того, щоби показати власний характер та відмінність, і перестануть підлаштовувати свій зовнішній вигляд під чужі стандарти та усталені рамки. Я сподіваюся, що люди почнуть більше цінувати й поважати прояви індивідуалізму, адже у відмінностях та контрастах і полягає краса цього світу”.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також