«Повертаємо красу у воєнні часи»: що варто знати про благодійний проєкт «Заграва»

Заграва благодійний проєкт

Благодійний проєкт «Заграва» займається корекцією рубців і травматичних уражень шкіри, а також координує пацієнтів, постраждалих під час воєнних дій, з лікарями та клініками. Що варто знати про проєкт і кому він надає допомогу – розповідаємо у матеріалі.

Благодійний проєкт «Заграва» ставить перед собою такі задачі:

  • Надання безкоштовної фахової медичної допомоги з післягоспітальної реабілітації постраждалим від воєнних дій.
  • Інформування пацієнтів, в яких клініках можна безкоштовно отримати допомогу на післягоспітальному етапі.
  • Інформування лікарів та клініки про компанії, в яких є програми підтримки препаратами.
  • Обмін досвідом і протоколами для лікарів з лікування та корекції рубців, опіків та інших уражень від воєнних дій.

Ми дізналися більше про проєкт від його ініціатора – Владлєни Авєріної, лікаря-дерматовенеролога, фахівця з естетичної та регенеративної медицини, головного лікаря клініки Averina Clinic.

Авєріна Владлєна

Як і коли народилася ідея проєкту?

На початку травня до клініки звернулася перша пацієнтка з рубцями, осколковими ураженнями, травматичним татуюванням. Після цього про нас почали писати медіа, і згодом до нас звернулися пацієнти з інших міст. Щоб допомогти їм, я зв’язувалася зі своїми колегами, і таким чином з’явилася ідея об’єднати декілька клінік для надання допомоги в зовнішній реабілітації. І в серпні ми вже оголосили про народження проєкту.

Хто є цільовою аудиторією «Заграви»?

Цільовою аудиторією проєкту є пацієнти, які мають якісь зовнішні ураження, що потребують лікування та корекції. Але це післягоспітальний етап, який проходить в дерматологічних, косметологічних, офтальмологічних клініках. Також «Заграва» координує між собою клініки, щоб лікарі могли ділитися протоколами, і компанії, які безкоштовно надають свою продукцію для лікування.

З якими ураженнями до вас можна звертатися?

З посттравматичними, постопіковими ураженнями, рубцями, контрактурами, травматичними татуюваннями різного роду. Не тільки на обличчі, але й на тулубі і кінцівках.

Скільки в середньому триває лікування і реабілітація?

Лікування рубців – це досить тривалий процес. Щонайменше – два місяці, але він може займати і шість, і вісім місяців залежно від складності.

Скільки пацієнтів може брати проєкт, наприклад, у рік?

Зараз у проєкт залучено 28 клінік. Залежно від розміру клініки, допомоги, яку вона надає, кількості лікарів (бо в штаті може бути один лікар-дерматолог або п’ять) кожна клініка має свою пропускну здібність. Наприклад, у нас проходити лікування і реабілітацію можуть п’ять пацієнтів на місяць. Так, щоб це було якісно, на рік приблизно 100-120 пацієнтів можуть отримати допомогу від нашого проєкту.

Звертатися по допомогу можна на сайті проєкту.

Підписуйтеся на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також