Повний Місяць у лютому 2022 року: коли чекати й що планувати

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Полнолуние в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Дату повного Місяця в лютому 2022 року важливо зберегти всім, хто хоче провести наступних чотири тижні максимально продуктивно.

Повний Місяць — астрономічне явище, яке трапляється тоді, коли Земля знаходиться паралельно між своїм супутником і Сонцем одночасно. Міфи та легенди, якими воно обросло, наука, звісно, не підтримує, але от вплив повні на біоритми людей — давно доведений факт. На які типи діяльності й аспекти життя впливає повний Місяць і як фахівці рекомендують його пережити, читайте нижче.

Коли настане повний Місяць у лютому 2022 року

Повний Місяць у лютому 2022 року настане на 16 місячний день 16 лютого о 12:00 і буде видимим на небі з 16:55 до 8:29. У цей час небесне тіло буде знаходитися під знаком зодіаку Лев. Це дуже сприятливий тандем, який може допомогти досягненню успіху в багатьох справах. Розберемося, що саме варто планувати на цей день, а які справи краще відкласти.

Повний Місяць у лютому 2022 року: що можна робити

Полнолуние в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

У день напередодні повні астрологи радять робити запаси, неважливо, чи це буде набір продуктів на наступні декілька тижнів, нова косметика, чи навіть готівка, яку ви зняли з банківської карти і відклали в скарбничку. Енергетика повні здатна примножувати добро, яке ви принесли в дім.

Якщо новий Місяць астрологи вважають несприятливим періодом для активної діяльності, то в повню рекомендують планувати все абсолютно навпаки. 16 лютого — сприятливий день для старту запланованих справ.

Енергетика повного Місяця сприятлива для творчості та обдумування нових ідей. Якщо у вас виникло бажання змінити систему своєї роботи або створити новий проєкт, саме в повню продумайте і пропишіть до дрібниць усі свої думки.

День повного Місяця сприятливий для того, аби позбутися поганої енергетики. Опрацюйте погані спогади й негативні емоції, проаналізуйте, чому вони вас турбують і подумайте, як викинути їх зі свого життя.

Повний Місяць у лютому 2022 року: що не можна робити

Полнолуние в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

У день напередодні повні у багатьох з нас може прокинутися дух авантюризму. Для того, аби не вскочити у халепу, постарайтеся стримати себе й не відвідуйте казино, гучні вечірки й не погоджуйтеся на угоди, які несуть певні фінансові ризики.

Астрологи зазначають, що повня не надто сприятливо впливає на емоційний стан людей: багато хто може проявляти негативні емоції або неконструктивно вести діалог. Через це варто відкласти важливі переговори на інший день.

Перенесіть прийняття важливих рішень і підписання контрактів та навіть робочих документів на інший день. З вищенаведеної причини ви можете прийняти неправильне рішення.

Повня — несприятливий день для того, аби позичати гроші, особисті речі чи в буквальному сенсі виносити щось із дому. Речі, які ви втратите з поля зору в день напередодні нового Місяця, можуть зникнути з вашого життя назавжди.

Доведено, що в повню підвищується ризик травматизму та більше кровоточать рани, тому не варто на 16 лютого планувати складні медичні і косметологічні процедури та операції.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також