Чи передбачають майбутнє карти Таро?

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

карты таро

Пророцтва за допомогою карт Таро стають все більш популярними. Дізнаємося, коли з'явилася одна з найдавніших систем передбачень, і як карти можна використовувати в повсякденному житті.

Карти сьогодні служать вірними помічниками не тільки фахівцям езотеричного напрямку. Раніше обізнані люди, які вміли використовувати підказки карт, називалися просто – ворожки. Сьогодні ж людина, яка пізнала таємниці і навчилася читати підказки карт, називається таролог або майстер Таро.

Карты таро

Історія виникнення карт йде з далекого XIV століття, саме тоді з’явилися перші історичні згадки про них. Але можна здогадатися, що власне самі карти набагато старіші. У класичній колоді 78 карт. Серед яких 22 Старших Аркана, що описують стадії духовної трансформації, і 56 Молодших Арканів, які вказують на життєві уроки, завдяки яким відбуваються ці трансформації. Карти можуть давати підказки в будь-яких різноманітних ситуаціях, і багато хто і кроку  не ступають без рекомендацій таролога. Але часто користуватися картами теж не варто, адже якщо ви не будете працювати над проблемою, що вас хвилюює, то ситуація не зміниться сама собою. Важливо розуміти, що карти – це лише інструмент, і тільки від майстра залежить, наскільки добре він вміє ним користуватися.

Наталия Марченко проводит консультации на картах Таро

Наталія Марченко, астролог, психолог, фізіогноміст

Наталія Марченко проводить консультації на картах Таро і навчає системам, заснованим на знаннях про Таро.

З картами можна використовувати багато методів для аналізу ситуації і особистості – це і нумерологія Таро, і кармічна матриця, що базуються на Старших арканах Таро. Карти потрібні для складання психологічного портрета людини. Таким чином можна зрозуміти, з яким досвідом прийшла людина, які уроки вона повинна пройти, тіньові сторони, проблеми, страхи, які людина часто не усвідомлює, призначення, приховані таланти – все це можна дізнатися про людину за допомогою двадцяти двох карт. Таро і астрологія також доповнюють одне одного. Так, наприклад, в колоді Алістера Кроулі – Таро Тота – з’єднані Старший Аркан з астрологічними символами і планетами. Наприклад, на першому Аркані “Маг” намальований Меркурій, тому що тут символізується комунікація. Кожна система об’єднує і доповнює одна одну. Карти завжди можуть дати додаткову підказку. Я їх використовую для аналізу ситуації в консультаціях. У психотерапії я використовую інші карти – Метафоричні Асоціативні Карти (МАК), ми працюємо з несвідомою стороною людини. У таких картах, на відміну від Таро, немає трактувань. Ось такі карти можна використовувати самостійно, для роздумів, як додаток до психотерапії.

Зараз дуже багато курсів з вивчення Таро і багато з них залучають можливістю навчитися читати карти за один день. Але для того, щоб навчитися правильно читати підказки, а тим більше консультувати людей, одного дня недостатньо. Наталія пояснює, що будь-яка людина, яка займається консультуванням, будь то астрологія, нумерологія, Таро, – повинна володіти мінімальною психологічною базою, тому що досить легко можна нашкодити іншому дилетантською консультацією. Саме тому важливою є кваліфікація фахівця, до якого ви потрапляєте. Адже багато хто дозволяє собі говорити більше інформації, ніж та, до якої готова людина в дану хвилину. У певних ситуаціях це позбавляє людину прагнення, вона починає розслаблятися: адже карти передбачили. Я теж користуюся підказками карт, але я використовую їх як помічників. Карти – це той інструмент, за допомогою якого можна аналізувати, і важливо вміти це робити. І потрапляючи в руки неграмотного, непрофесійного «спеціаліста», який не розуміє психологічної складової людини, можна дуже сильно нашкодити. Натомість головне завдання такого консультанта – не нашкодити, а тактовно допомогти.

via GIPHY

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також