Ретроградні планети в 2021 році: коли чекати і що планувати

Ретроградні планети в 2021 году: коли чекати і що планувати

Ретроградні планети 2021 здатні суттєво повпливати на наше життя в цьому році. Планети нашої Галактики це злагоджений механізм, що працює у певній синхронності і створює гармонійну картину світу. Проте бувають моменти, коли планети нашої Сонячної системи змінюють свою швидкість і починають рухатися у ретроградному напрямку проти напрямку обертання небесної сфери. Незважаючи на те, що ретроградність планет відбувається за мільйони кілометрів від Землі і абсолютно невидима для неозброєного людського ока, вони відбиваються на земних процесах і біоритмах людей цей факт підтверджено багатьма дослідженнями як астрологів, так і медиків.

За словами спеціалістів, кожне небесне тіло нашої Галактики наділене своєрідною енергетикою та впливає на конкретні процеси в нашому організмі.  Ретроградні процеси в астрології можуть змінювати психологічний стан та здоров’я людей. Тому варто мати календар ретроградних планет, щоб правильно розпланувати новий рік. Ми розкажемо, коли прогнозується ретроградний рух планет у 2021 році.

Астрологи надають особливого значення ретроградним планетам в натальній карті. Дізнатися, які планети в натальній карті людини не складно, можна замовити особистий гороскоп у практикуючого астролога або розрахувати свою натальную карту онлайн на будь-якому астрологічному сайті. Важливо також враховувати, в яких зодіакальних будинках знаходяться планети в ретрограді. Астрологи завжди звертають увагу на аспекти ретроградних планет в солярі, на ретроградні планети в екзальтації і ретроградні планети в падінні. Багато сьогодні говорять про зв’язок ретроградних планет і карми людини.

Ретроградний Меркурій

У 2021 році Меркурій традиційно перебуватиме в ретроградному положенні тричі: 

  • 30 січня – 21 лютого;
  • 30 травня – 23 червня;
  • 27 вересня – 19 жовтня;

З точки зору астрології  Меркурій відповідає за комунікації між людьми, передачу інформації та логічне мислення. Відповідно, ретроградна планета може стати причиною проблем як в особистих, так і в професійних  стосунках. Негативний вплив ретроградного Меркурія на техніку – також доведена спеціалістами правда, тому у вищеназвані періоди краще відмовитись від покупок дорогої техніки та автівок.

Періоди ретроградного Меркурія дуже сприятливі для аналізу власного життя. Можна поринути у спогади, але не для рефлексії та самобичування, а з’ясування плюсів і мінусів, власних помилок і досягнень.

Ретроградний Юпітер

У 2021 році Юпітер здійснюватиме ретроградний рух протягом чотирьох місяців: з 20 липня по 18 жовтня.

Сфера впливу Юпітера – освіта, юриспруденція, філософія, соціальна сфера і благодійність. Під час зворотного руху планети вартує призупинити здійснення планів, пов’язаних з цими напрямами, адже вони можуть увінчатися негативом. 

Ретроградний Юпітер добре впливає на інтуїцію, відповідно з липня по жовтень наступного року можна буде дозволити собі більше покладатися на внутрішні відчуття.

Ретроградные планеты в 2021 году: когда ждать и что планировать

Ретроградний Сатурн

Сатурн в наступному році буде ретроградним з 23 травня по 11 жовтня.

Астрологи радять, що в цей час варто багато уваги приділити роботі та навчанню, оскільки Сатурн – планета, що відповідає за самовдосконалення, дисципліну та владу. Власне ретроградний Сатурн може допомогти вам просунутися кар’єрними сходами та досягти нових успіхів у професійній діяльності. 

Ретроградний Нептун

Нептун у 2021 році буде ретроградним з 25 липня по 1 грудня.

Цей період в календарі можуть позначити червоним люди креативних професій і всі ті, хто хоче реалізувати свій творчий потенціал. Ретроградний Нептун буде дуже сприятливим для генерування цікавих ідей, пошуку оригінальних шляхів вирішення проблем і, звісно, заняття творчістю.

В той же час ретроградний Нептун може зіграти з нашою уявою злий жарт: приносити надто бурхливі сни чи провокувати оманливе враження про людей, певні ситуації та проєкти.

Ретроградний Уран

У 2021 році Уран матиме два періоди ретроградності:

  • 1 січня – 14 січня; 
  • 20 серпня – 31 грудня.

Уран завжди символізував кардинальні зміни та нові можливості. Ретроградність цієї планети принесе удачу тим, хто буде готовим до грандіозних переворотів у власному житті та не боятиметься братися за нові проєкти.  

Від ретроградності Урану можуть потерпати консерватори, які не впускають новизну до свого життя: на них чекатиме внутрішня боротьба і нові, незвичні виклики.

Ретроградная Венера

Венера перейде в ретроградне положення в самому кінці 2021 року – 19 грудня і буде перебувати в ньому вже до 2022 року. 

Згідно з астрологією, Венера є символом почуттів, любові та взаєморозуміння між людьми. В період її ретроградності можуть виникати  конфлікти чи розбіжності між близькими людьми, спалахувати ревнощі та непорозуміння у парах. Тому в цей час не варто заводити нові близькі стосунки, якщо в цьому немає гострої необхідності. Святкування весіль – також не найкраща ідея для періоду ретроградної Венери.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також