Простий спосіб дізнатися, чи пасуватиме вам коротка стрижка

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Простой способ узнать, подойдет ли вам короткая стрижка

Бажання обстригти волосся час від часу відвідує кожну з нас, але за ним зазвичай приходять сумніви. Щоб дізнатися, чи виявиться зміна іміджу вдалою, можна провести простий тест, на який знадобиться менше однієї хвилини.

У сучасному світі приміряти нову зачіску буквально на кілька секунд дуже навіть можна. Існує маса програм, за допомогою яких можна віртуально змінити собі стрижку або колір волосся. Наприклад, у Face App, Hair Zapp та Hairstyle Try On необхідно просто завантажити своє фото, вибрати з тисячі варіантів ту, яка вам подобається і перевірити, як вона виглядатиме на вас. З одного боку, метод ідеальний, адже він наочно показує, як виглядатиме на довговолосій жінці коротка стрижка. Але, з іншого боку, він не найнадійніший. Програми оцінюють ваше обличчя за заданим шаблоном, а насправді стрижка може виглядати зовсім інакше. Для того щоб більш точно перевірити, чи буде вам личить коротка стрижка, можна використовувати метод професійного перукаря.

Як перевірити, чи підійде коротка стрижка?

Простий метод Джона Фріди

Джон Фріда, легендарний англійський стиліст і перукар, засновник власної мережі салонів та однойменного бренду вигадав метод, за допомогою якого можна визначити, чи підійде коротка жіноча стрижка його клієнтці. Стиліст назвав цей метод «5 з половиною сантиметрів» та запевняв, що він завжди допомагав йому підібрати дівчатам найвдалішу зачіску.

«Я довго вивчав різні особи своїх клієнтів і зрозумів, що кут нижньої щелепи по відношенню до решти обличчя дає можливість зрозуміти, яка довжина волосся буде оптимальною».

Простой способ узнать, подойдет ли вам короткая стрижка

Отже, потрібно встати перед дзеркалом, прибрати волосся від обличчя, наприклад, зібравши його  в хвіст, після чого горизонтально розташувати олівець, ручку або аркуш паперу під підборіддям. Утримуючи в цьому положенні олівець або ручку, піднесіть звичайну лінійку і розташуйте її під вухом. Ваше завдання – заміряти відстань, на якій лінійка і ручка перетнуться. Якщо вона становитиме менше п’яти з половиною сантиметрів, можна сміливо просити у майстри піксі, а якщо більше, швидше за все, короткі жіночі стрижки – не ваш варіант.

Метод Джона Фріди: думка експертів

Лайфхаком Джона Фріди сьогодні користуються у всьому світі. Експерти стверджують: секрет формули Фріди в тому, що вона допомагає визначити, наскільки пропорційна особа і, відповідно, чи варто підкреслювати нижню третину особи короткою стрижкою. Дівчатам з довжиною формою обличчя і занадто витягнутим підборіддям більше йде довге волосся, адже воно згладжує пропорції.

Довгі та короткі стрижки – приклади зірок

Зірки, яким пасують короткі стрижки

Розберемо метод Джона Фріди з прикладів знаменитостей. Якщо говорити про світові зірки, то відмінними прикладами можуть стати Крістен Стюарт, Кара Делевінь, Майлі Сайрус і Шерон Стоун. Короткі стрижки відмінно підкреслюють риси цих дівчат. А ще, добре вписуються в їх стиль, що теж не важливо.


Що стосується Скарлетт Йоханссон рішення зробити коротку стрижку було вірним – навіть візуально видно, що вона проходить перевірку правилом «5,5 див». Той самий принцип працює і з Мішель Вільямс.

Серед українських зірок вдало обрала стрижку піксі Олена Кравець. Короткими висвітленими пасмами та подовженою чубчиком зірка вдало осмвіжила зовнішній вигляд і доповнила свій імідж. Каре з чубчиком також гарно виглядає на співачках Гайтані та Джамалі.

Зірки, яким не пасують короткі стрижки

Є зірки, які погарячкували і обрізали занадто багато волосся. Наприклад, коли Хіларі Суонк носила коротку стрижку, її риси обличчя начебто загострилися, а ось довга шевелюра та локони, навпаки, пом’якшували зовнішність актриси, роблячи її образ гармонійнішим. У Енн Хетеуей досить великі риси обличчя, тому коротка стрижка, яку вона змушена була зробити після ролі у фільмі «Знедолені», виглядала не надто гармонійно. Та ж справа з Дженніфер Лоуренс, Камерон Діаз і Сієнної Міллер.


Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також