Процедури при пігментації: на що звернути увагу

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

процедуры при пигментации

Пігментація може виникнути з різних причин і перш за все потрібно розібратися у причині її появи. А потім, разом із лікарем, підібрати підходящу процедуру.

Пігментні плями можуть виникати як у невеликій кількості, так і покривати більшу поверхню шкіри. Саме тому з пігментацією краще звертатися до лікаря-дерматолога. По-перше, лікар допоможе виявити причину виникнення, а по-друге, призначить грамотний домашній догляд і додаткові процедури, які допоможуть освітлити і прибрати гіперпігментацію.

Хімічний пілінг

пилинг от пигментации

Найбільш популярна процедура, яка допомагає позбутися пігментації. Залежно від того, з якої причини з’явилася пігментація на обличчі, лікар підбирає кислоту або комбінацію кислот. Адже при проблемі постакне використовуються найчастіше кислоти, які допомагають збалансувати виділення шкірного сала, зменшити розширені пори. Багато кислот застосовуються також і для усунення зморшок. Найчастіше хімічні пілінги призначають для комплексного вирішення проблем на шкірі обличчя.

Мезотерапія

мезотерапия при пигментации

Завдяки сучасним розробкам мезотерапія може бути ін’єкційною і безін’єкційною. Ефект від цього не змінюється, проведення процедури перш за все – це відчуття пацієнта у лікаря. Ті, хто не хоче вдаватися до інвазивних методів, може скористатися безін’єкційною мезотерапією. Найчастіше при проведенні процедури використовуються різноманітні мезококтейлі, до складуі яких входять освітлювальні активні компоненти. Це можуть бути вітамін С, А, протизапальні добавки, арбутин, фосфоліпіди, глутатіон, екстракти лакриці і мучниці.

 

Кріотерапія

криотерапия

Рідкий азот заморожує проблемну ділянку шкіри, під час процедури вона може стати білого кольору. Протягом деякого часу верхній шар шкіри оновлюється і плями зникають. Але важливо вибирати перевіреного фахівця, який правильно проведе процедуру. Кріотерапія ефективно зміцнює судини.

 

Фототерапія

фототерапия

За допомогою широкополосного імпульсного світла відбувається вплив на клітини – оксигемоглобіну і меланіну. Особливістю цього методу є відсутність пошкоджень шкіри, на відміну від інших методик. Фототерапія ефективно справляється з мелазмою, хлоазмою, лентіго, кератомами і постзапальними пігментаціями. Крім цього, при тривалому сеансі фототерапії можна поліпшити шкірний рельєф, зменшити прояв судинних зірочок, освіжити колір обличчя.

Лазерна шліфовка

лазерная шлифовка от пигментации

Застосування лазерних технологій відмінно допомагає позбутися пігментації різного роду. Так, лазерні шліфовки добре справляються не тільки з пігментацією після впливу ультрафіолету, але і допомагають прибрати сліди акне. Метод швидкий і безболісний. Найчастіше його використовують, коли пігментні плями досягли більш глибоких шарів дерми і важко прибираються іншими методами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також