Принц Гаррі і Меган Маркл заснували продюсерську компанію і підписали договір з Netflix

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Колишні члени королівської сім'ї Меган Маркл і принц Гаррі планують працювати над створенням суспільно важливих шоу і телепрограм.

Одна з найяскравіших пар сучасності, за якою пильно спостерігає весь світ, на початку року вирішила зняти з себе повноваження британських королівських осіб. Після зміни свого статусу Меган Маркл і принц Гаррі переїхали спочатку до Канади, а потім у США.

І ось весь світ вразила новина, що пара заснувала продюсерську компанію і підписала багаторічний контракт з американським стрімінговим сервісом Netflix.

«Ми зосередимося на створенні контенту, який інформує, але також дає надію. Як для молодих батьків створення надихаючих сімейних програм також важливо для нас. Безпрецедентне охоплення Netflix допоможе нам ділитися вражаючим контентом, який відкриває нові можливості», – повідомили Гаррі і Меган в заяві, опублікованій в The New York Times.

Виконавчий директор Netflix Тед Сарандос поділився зі ЗМІ, що в компанії дуже раді вибору герцогів Сассекських. Він також заявив про готовність відеосервісу розповідати разом з королівською парою важливі для суспільства історії. Сума контракту Гаррі і Меган з Netflix не розголошується.

І хоча поки назва нової продюсерської компанії невідома, повідомляється, що вона буде зосереджена на створенні документальних фільмів і серіалів, художніх фільмів, шоу і дитячих програм.

Чи побачимо ми на екранах саму Меган Маркл, а може і принца Гаррі, стане ясно пізніше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також