Пудра для волосся: що це таке, як користуватися і 5 найкращих засобів

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

 • Halloween

Пудра для волосся: що це таке, як користуватися і 5 найкращих засобів

Стайлінг-пудра для волосся, або, як її ще називають, текстурувальна пудра – порятунок у тих ситуаціях, коли локонам не вистачає пружності й об’єму. Розповідаємо докладніше, як працює цей засіб та які б’юті-продукти допоможуть у створенні бездоганного укладання.

Якщо ваше волосся не лежить, як треба, здається вам «пласким», неживим і позбавленим об’єму, спробуйте візуально оживити його за допомогою стайлінг-пудри. Цей засіб для укладання волосся є чимось середнім між сухим шампунем, текстурувальним спреєм і мусом для об’єму. Пудра підходить для жінок і чоловіків і рятує у створенні як простих повсякденних, так і складніших зачісок для особливих випадків.

Що таке пудра для волосся

Пудра для волосся це стайлінг-засіб, що являє собою симбіоз текстурувального спрею і сухого шампуню. Двома її головними функціями є створення об’єму та надання локонам текстури.

Пудри для укладання волосся, як правило, не мають запаху. Їх зазвичай випускають у вигляді дрібнодисперсних порошків на кшталт дитячої присипки або у форматі сухого спрею в аерозольному балончику.

Пудра для волосся: що це таке, як користуватися і 5 найкращих засобів

Кому і навіщо потрібна пудра для волосся

Стайлінг-пудра підходить для будь-якого типу, довжини та густоти волосся. Вона вирішує одразу кілька проблем з укладанням: робить волосся більш об’ємним і слухняним, усуває його несвіжий вигляд, а ще відмінно працює для недбалого образу «щойно з ліжка».

До основних властивостей пудри для волосся можна віднести такі.

 1. Об’єм. Мікрочастинки пудри підіймають волосся навіть без сушіння феном, надаючи зачісці легкий додатковий об’єм і пружність. Це швидкий спосіб перетворити тонкі, неслухняні та неживі локони на об’ємну шевелюру.
 2. Структура та форма. Пудра робить волосся більш текстурованим, а саме укладання закінченим. Високі зачіски, плетіння, накручене або пряме розпущене волосся виглядатимуть набагато пишнішими і витонченішими.
 3. Легкість і слухняність. Пудра допомагає “приборкати” неслухняні пасма, тому вам буде набагато простіше вкласти їх у бажану зачіску.
 4. Фіксація. Після нанесення пудри укладання краще та довше зберігає свою форму.
 5. Свіжість. Стайлінг-пудра рятує в перервах між миттям голови: вона моментально вбирає жир, повертаючи волоссю свіжий і охайний вигляд.
 6. Матовість. Пудра добре підходить для створення матового відтінку, якщо вам потрібно досягти ефекту недбалої зачіски.

Пудра для волосся: що це таке, як користуватися і 5 найкращих засобів

Як використовувати пудру для волосся

Стайлінг-пудра наноситься дуже просто, жодних спеціальних перукарських навичок не треба. Якщо вам потрібен тільки об’єм, розпорошіть її на корені і скуйовдіть волосся в прикореневій зоні за допомогою пальців. Якщо ж необхідно повернути свіжий вигляд всій зачісці, нанесіть невелику кількість пудри на долоні та розподіліть засіб руками по довжині волосся. За лічені секунди локони виглядатимуть більш пишними й текстурованими. Деякі пудри для волосся одразу йдуть у комплекті зі спеціальним пензлем для більш точного та контрольованого нанесення.

На відміну від сухого шампуню, пудра для укладання волосся не залишає видимих ​​слідів і її не потрібно вичісувати. Завдяки ультралегкій текстурі вона добре змивається під час наступного миття голови, не накопичуючись на поверхні шкіри голови.

Якщо ви хочете спробувати пудру для укладання волосся, але не знаєте, з якого засобу почати, ось п’ять гідних варіантів на будь-який гаманець.

Кращі пудри для волосся

Kevin Murphy Powder Puff Volumising Powder

Пудра для прикореневого об’єму Kevin Murphy Powder Puff Volumising Powder. Об’єм 14 г, орієнтовна ціна 1 380 грн

Davines Your Hair Assistant Volume Creator

Пудра для об’єму волосся Davines Your Hair Assistant Volume Creator. Об’єм 9 г, орієнтовна ціна 626 грн

Oribe Swept Up Hair Volume Powder

Спрей-пудра для об’єму волосся Oribe Swept Up Hair Volume Powder. Об’єм 4.5 г, орієнтовна ціна 1 300 грн

Briogeo Blossom & Bloom Ginseng + Biotin Volumizing Root Powder

Пудра для укладання волосся Briogeo Blossom & Bloom Ginseng Biotin Volumizing Root Powder. Об’єм 35 г, орієнтовна ціна 630 грн

Matrix Style Link Height Riser Volumizing Powder

Текстурувальна пудра для волосся Matrix Style Link Height Riser Volumizing Powder. Об’єм 7 г, орієнтовна ціна 180 грн

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також