Ретроградні планети у червні 2023 року: що планувати і як пережити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

ретроградні планети

Розбираємося, які планети будуть ретроградними у червні 2023 року та як краще спланувати перший місяць літа.

Ретроградністю планет прийнято називати астрономічне явище, коли здається, що планети рухаються у зворотному напрямку – не біля інших планет, а всупереч їхньому руху. Така оптична ілюзія може здійснювати значний вплив на здоров’я, самопочуття і настрій людей.

Тому докладно розповідаємо, коли в червні 2023 року планети будуть рухатися ретроградно, щоб правильно спланувати початок літа.

Ретроградний Сатурн у червні 2023 року

(з 17 червня до 3 листопада)

Сатурн – досить складна і впливова планета в астрології. Вона символізує собою порядок, самодисципліну в нашому житті, обмеження, в тому числі по власній совісті. Також Сатурн може нести собою негаразди і проблеми, нагадувати про плинність часу, дорослішання і навіть старість.

У період ретроградності Сатурна нас можуть очікувати різного роду маніпуляції як у професійному житті, так і в особистому. Будьте обережні – зради і токсичне спілкування можуть наробити проблем. Дрібні негаразди також можуть сипатися в цей період в усіх сферах життя.

Ретроградний Сатурн важливо зустріти з чітким планом дій на наступні шість місяців. Цю планету вважають покровителем порядку і працьовитості, а також стверджують, що вона сприятиме успіху тих, хто добре знає, куди рухається. Саме тому астрологи радять гарно проявляти себе на роботі в цей період – ретельно виконувати всі завдання, креативити і пропонувати цікаві рішення, не лінуватися. І тоді Сатурн вам допоможе із кар’єрним зростом.

Ретроградний Плутон у червні 2023 року

(з 1 травня по 10 жовтня)

Плутон продовжує перебувати в періоді ретроградності і в червні 2023 року. Ця планета символізує собою перетворення, трансформації, зміни планів, думок і наших дій. Плутон впливає і на наші підсвідомі сни, відчуття й інстинкти.

Перші тижні ретроградного Плутона можуть бути дещо депресивними, проте вони ведуть до переосмислення життя, пошуків власного «я», переходу від зайвого, чужого і непотрібного до того, про що ви завжди мріяли і чого дійсно прагнули. Після цього періоду у вас є всі шанси перейти на новий рівень свого життя.

Під час ретроградного Плутона зверніть увагу на те, що ви завжди хотіли зробити, але на що ніколи не вистачало часу і зусиль. Складіть план і починайте діяти! Також корисним буде в цей період подумати про своє самопочуття, придбати нові корисні для здоров’я звички, зайнятися спортом.

Ретроградний Нептун у червні 2023 року

(з 30 червня по 5 грудня)

З 30 червня по 5 грудня Нептун буде рухатися у зворотному напрямку. У ці пів року треба остерігатися повернення шкідливих звичок і триматися власного графіку і самодисципліни. В цей період не варто сподіватися на випадковість – все потрібно буде заслужити сумлінною працею.

В період ретроградності Нептуна виявляйте доброту, чуйність і випромінюйте світло до навколишніх, особливо до близьких і коханих людей. Ці почуття обов’язково повернуться і в вашу сторону. Також прислухайтеся до себе, сконцентруйтеся на власних почуттях і емоціях. Якщо вас не задовольняють певні аспекти життя, астрологи рекомендують завести щоденник і записувати всі свої почуття. Після цього проаналізувати їх і зробити висновки.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також