Ретроградні планети у вересні 2023 року: що планувати і як пережити

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Докладно розповідаємо про ретроградні планети у вересні 2023 року, щоб вдало спланувати і провести перший місяць осені.

Ретроградність планети – це астрономічне явище, коли здається, що планета рухається задом наперед небесною сферою відносно зоряних фонових об’єктів. Фактично планета не змінює напрямок свого руху, це оптична ілюзія, пов’язана з орбітальними рухами Землі й інших планет у Сонячній системі.

Ретроградний Уран у вересні 2023 року

(з 29 серпня 2023 року по 26 січня 2024 року у Тельці)

З кінця серпня Уран перебуватиме у ретроградному русі, й закінчиться цей період наприкінці січня наступного року.

Уран асоціюється з несподіваними змінами, революціями, новаторством та оригінальністю. Ця планета може впливати на трансформації в житті людини, раптові події і прагнення до незвичайних ідей. Уран символізує прагнення до свободи, незалежності й індивідуальності.

У період ретроградності Урана відбувається переоцінка власних цінностей, тому аби впоратися зі змінами, доведеться пристосуватися. Наприклад, якщо плани руйнуються, не намагайтеся рятувати ситуацію, краще поверніться до відкладених справ та ідей. Не робіть поспішних вчинків, не приймайте необміркованих рішень, не ризикуйте.

Найсильніше в період ретроградного Урану зміни відчують Водолії, Тельці, Леви та Скорпіони.

Ретроградний Юпітер у вересні 2023 року

(з 31 серпня 2023 року по 4 січня 2024 року у Тельці)

Останнього дня літа ретроградним стане Юпітер, і триватиме цей період до початку наступного року.

Юпітер вважається планетою сприятливих впливів, пов’язаних із розширенням, зростанням, успіхом та позитивним розвитком, а також з таким з добробутом матеріальним, так і духовним, має відношення до соціальної сфери та суспільної діяльності. Також планета пов’язана з філософією, духовністю, вищими переконаннями та розумінням сенсу життя.

У період ретроградності Юпітера можливе уповільнення зростання та розвитку в галузях, які пов’язуються з позитивним впливом Юпітера. У цей час може виникнути потреба переосмислити свої переконання, цінності та духовні практики. Це чудова можливість перегляду довгострокових планів та стратегій, особливо в галузі освіти, подорожей і бізнесу. Можливі виклики та випробування у розширенні горизонтів, які можуть вимагати більшої самодисципліни й відповідальності.

Ретроградний Меркурій у вересні 2023 року

(з 22 серпня по 16 вересня 2023 року в Діві)

Часто ретроградним буває Меркурій. Це пояснюється тим, що орбіта Меркурія менша, ніж в інших планет. Тому він швидше за інших робить оберт навколо Сонця і буває ретроградним — 3-4 рази на рік, до середини вересня 2023 року зокрема.

Меркурій пов’язаний з умінням висловлювати свої думки, ідеї та почуття, відповідає за здатність до аналізу, логіки, абстрактного мислення та навчання. Меркурій асоціюється з бізнесом, торгівлею й фінансами, а також із соціальною комунікацією та здатністю вступати в контакт з різними людьми.

У період ретроградності Меркурія люди можуть зіштовхнутися з труднощами у розумінні та передачі інформації. Пов’язані з цим непорозуміння можуть спровокувати затримки у планах та незакінчені справи. Люди можуть відчувати, що відбувається якесь уповільнення їхнього життя. Ретроградний Меркурій може стимулювати спогади та рефлексію, що призводить до переоцінки минулих подій та стосунків. Деякі астрологи стверджують, що в цей період слід бути більш обережними у подорожах та переміщеннях, оскільки можливі несподівані ситуації.

Як ретроградність планет впливає на життя людей

Коли зовнішня планета (така як Марс, Юпітер або Сатурн) обганяє Землю в її орбіті, спостерігачам на Землі здається, що планета рухається назад небом протягом деякого часу, перш ніж продовжить свій звичайний рух вперед. Це відбувається через різницю в швидкостях руху Землі та зовнішньої планети по орбітах.

Ретроградність – це спостережний ефект і не має жодного впливу на реальні фізичні рухи планет. Вона часто вивчається в астрології, де вважається, що ретроградні періоди можуть впливати на астрологічні характеристики та впливати на події та людські особистості.

 1. Ретроградність може спричинити перегляд і затримку у різних аспектах життя. Наприклад, ретроградний Меркурій часто пов’язується із затримками у комунікації, технічними проблемами та переглядом планів.
 2. Ретроградність може сприяти зверненню уваги до минулого, старих питань і невирішених проблем. Це може бути часом для саморефлексії та вивчення своїх внутрішніх мотивацій.
 3. Ретроградні планети можуть поглибити енергію та вплив у певних аспектах життя. Наприклад, ретроградний Марс здатен посилити агресію чи прагнення до активних дій.
 4. Ретроградність може сприяти внутрішнім змінам, зростанню та розумінню. Це час для трансформації й особистісного зростання.
 5. Деякі астрологи стверджують, що ретроградні планети здатні активізувати інтуїцію та мудрість, допомагаючи нам побачити глибокі аспекти ситуацій.

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також