Ретроградні планети в 2022 році: календар й астрологічні прогнози

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградні планети в 2022 році

Які планети будуть ретроградними впродовж усього року, коли саме і як використати ці періоди на свою користь — всю інформацію про ретроградність зібрала редакція Beauty HUB.

Ретроградні планети в 2022 році можуть стати причиною дивовижних збігів обставин, несподіваних знайомств, змін настрою або навіть самопочуття — в абсолютно різні сторони. Астрологи вже давно прорахували, за які саме сфери життя відповідають різні планети, коли саме вони мають найбільший вплив і як можна підлаштувати ретроградність на свою користь. Тому всім, хто хоче тримати під контролем власне життя, буде корисним гід із ретроградності на 2022 рік.

Які планети, коли саме будуть ретроградними й що це означає, читайте нижче.

Ретроградний Уран у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Уран в астрології є символом інновацій, грандіозних змін генератора енергії

Уран щороку має два періоди ретроградності, у які він значно активніше впливає на жителів Землі. 2022 рік не стане виключенням, і планета буде в ретроградному положенні двічі:

 • з 20 жовтня по 8 січня;
 • з 24 серпня по 31 грудня.

Уран у ретроградній фазі здатен дарує величезну кількість енергії, яка може спровокувати значні зміни як у глобальному сенсі, так і на особистих лініях кожної людини. Зокрема, зворотний рух цієї планети може спонукати вас до перегляду життєвих правил та установок. Ретроградність Урану — дуже сприятливий період для тих, хто давно прагне змін. Спеціалісти називають цей період хорошим часом для самовираження, експериментів і реалізації креативних ідей — реверсний рух буде сприяти тому, щоб усі ваші починання пішли як по маслу. Астрологи називають Уран однією з найдобріших планет, адже навіть у ретроградному положенні небесне тіло не схильне спричиняти негатив.

Ретроградна Венера у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Венера відповідає за красу як зовнішню, так і внутрішню, а також усі аспекти особистого життя.

Венера увійде у фазу ретроградності ще наприкінці 2021 року — 19 грудня 2021 й рухатиметься у зворотному напрямку по 29 січня 2022 року. Чотири  тижні ретроградності на рік астрологи називають цілком нормальними для цієї планети і стверджують, що вона не має завдавати особливого удару.

Венера в ретроградному положенні допомагає людям переоцінити стосунки з певними людьми, зокрема вона може спровокувати ситуації, які проявлять сутність близьких вам людей та істинне ставлення до вас. Також січень 2022 року буде сприятливим періодом для того, аби зосередитися на собі, розібратися у власних переконаннях, переглянути спосіб життя і глобальні цінності. Період ретроградності Венери астрологи вважають несприятливим для того, аби здійснювати серйозні кроки в стосунках та планувати романтичні подорожі.

читайте також

Ретроградний Меркурій у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Меркурій — планета, яка у ретроградному стані може впливати на підсвідомість, а також хід думок.

Меркурій щороку зазвичай тричі входить у ретроградну фазу й перебуває в ній у середньому три тижні. Цьогоріч не передбачається жодних аномалій і планета взимку, наприкінці весни і восени обертатиметься у зворотному напрямку:

 • з 14 січня по 4 лютого,
 • з 10 травня по 3 червня,
 • з 10 вересня по 2 жовтня.

Багато хто з нас звик сприймати фразу «ретроградний Меркурій», як щось страшне, однак реверсний рух планети може принести й багато позитиву. Зокрема, ретроградна планета допомагає прислухатися до себе, переглянути свої досягнення та скласти план дій на майбутнє. Тим не менше, у цей період підвищується ризик конфліктів із рідними людьми, спричинити сумніви або негативні думки. Тому в цей період не варто проводити серйозні розмови і брати близько до серця все сказане, а також краще відмовитися від купівлі дорогої техніки та автівок, а натомість інвестувати кошти в особистісний розвиток та проєкти, які в перспективі принесуть значно більші доходи.

Ретроградний Плутон у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Плутон пов’язують із психоаналізом, трансформацією мислення і внутрішніх переконань.

Карликова планета, найбільш віддалена від Землі, буває ретроградною в середньому один раз на рік близько шести місяців. У 2022 році Плутон перебуватиме в реверсному русі з 29 квітня по 9 жовтня.

Період, коли Плутон перебуває в ретроградній фазі, чудово підходить для аналізу минулих помилок, перегляду стосунків із людьми та формування висновків. Небесне тіло допоможе переосмислити життя, впорядкувати і збалансувати всі його сфери, а також викинути з нього все зайве. Головне — ваше бажання й готовність працювати над собою і сміливість подивитися правді у вічі. Важливо пам’ятати, що ретроградний Плутон підвищує ймовірність сварок. Якщо ви хочете з’ясувати якесь питання, озбройтеся аргументами і старайтеся зберігати спокій. Якщо проблема незначна — краще не ризикуйте дружніми стосунками.

читайте також

Ретроградний Сатурн у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Сатурн астрологи називають планетою холодного розуму, чіткості й послідовності.

Ретроградний рух Сатурна відбувається в середньому один раз на рік і триває орієнтовно п’ять місяців. Цьогоріч планета рухатиметься ретроградно з 5 червня по 23 жовтня.

Ретроградний Сатурн сприяє реалізації грандіозних планів, формуванню нових корисних звичок, зміні способу життя, а також навчанню й підвищенню кваліфікації. Тому в період з червня по жовтень 2022 року у вас ще є можливість використати позитивний вплив цієї планети. Щодо негативу, то коли Сатурн перебуває в ретроградній фазі, краще особливо ретельно обдумувати свої вчинки й уникати авантюр.

Ретроградний Нептун у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Нептун — планета таємниць і містики, вона відповідає за наші фантазії та ілюзії.

Одна з найбільших планет сонячної системи традиційно буде ретроградною п’ять місяців — з 28 червня до 4 грудня.

Астрологи вважають цей відрізок часу чудовим періодом для розв’язання психологічних проблем, закриття гештальтів і будування грандіозних планів. Крім того, зворотний рух Нептуна добре впливає на праву пів кулю мозку, що відповідає за уяву і креатив. Це означає, що період із кінця червня по грудень буде дуже сприятливим для реалізації творчого потенціалу. Однак астрологи застерігають: у період ретроградного Нептуна варто тримати під контролем негативні думки та переживання, адже вони можуть загнати вас у глухий кут.

читайте також

Ретроградний Юпітер у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Найбільша планета Сонячної системи керує матеріальними цінностями, владою та статусом у суспільстві.

Ретроградний рух Юпітера щороку припадає кінець літа і триває орієнтовно чотири місяці. Наступного року все йтиме за планом, і планета розпочне ретроградний рух 28 липня й закінчить його 23 листопада.

Астрологи стверджують, що ретроградність Юпітера важливо обвести червоним у календарі тим, хто планує реалізацію грандіозних планів. Особливо сприятливий цей час для того, аби налагодити зв’язки в професійній сфері й будувати кар’єру. Поспілкуйтеся з керівником про перегляд обов’язків, запишіться на курси підвищення кваліфікації, удосконалюйте іноземну мову, і ви побачите блискучий результат. Астрологи сходяться на думці, що ретроградний Юпітер не любить поспіху, імпульсивності та необдуманих вчинків.

Ретроградний Марс у 2022 році

Ретроградні планети в 2022 році

Марс входить у фазу ретроградного руху набагато рідше, ніж усі інші планети — раз на два роки і продовжує ретроградний рух близько двох-трьох місяців. Оскільки 2021 року Марс рухався директно, наприкінці 2022-го він почне рухатися у зворотному напрямку. Ретроградність Марса очікується з 30 жовтня 2022 року по 12 січня 2023 року.

Так звана червона планета з давніх часів вважалася покровителькою воєн, конфліктів і проявів агресії. Ретроградна фаза небесного тіла може посилити такі емоції, як дратівливість і запальність. Нас можуть почати переслідувати давні образи й думки про помсту. Варто запам’ятати, що всі ці емоції — не більше, ніж вплив зворотного руху Марса, і пробувати придушувати їх у собі. Період ретроградності Марса сприятливий для перевірок і закриття гештальтів із минулого: пройдіть медичне обстеження, відправте свій автомобіль на техогляд, а також розрахуйтеся з боргами як матеріальними, так і психологічними.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також