Важливо знати: фази Місяця в липні 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Важливо знати: фази Місяця в липні 2021 року

Календар місячних фаз на липень 2021 року показує сприятливі дні для старту нових справ, а також попереджає про енергетично негативні періоди. Чого чекати від екватора літа, читайте в матеріалі Beauty HUB.

Місяць, перебуваючи в різних позиціях відносно Землі відбиває сонячне світло то з одного, то з іншого боку диска. Такі зміни впливають на процеси життєдіяльності на Землі, а також на емоційний стан і фізичне здоров’я людини. Для того, щоб Місяць не зашкодив нашим планам, і ми йшли з ним у ногу, варто знати все про фази Місяця і їхній вплив на нас.

Важливо знати: фази Місяця в липні 2021 року

Місячний календар на липень 2021 року

1 липня 2021 року — четвер

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць в Овні

Липень розпочнеться з не найприємнішої ноти: вас можуть опанувати негативні думки й підвищена емоційність. Врятувати ситуацію зможе прогулянка на самоті або заняття творчістю.

2 липня 2021 року — п’ятниця

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць в Овні

Сьогодні варто бути уважним до дрібниць: не врахувавши навіть один нюанс, можна втрапити у халепу, а сказавши криве слово — втратити важливих людей. Найкраще вранці попрацювати над концентрацією.

3 липня 2021 року — субота

Фаза Місяця — убутний Місяць (третя чверть), Місяць в Овні

Утримайтесь від активної діяльності й нових починань: на вашому шляху можуть постати серйозні перепони. Дозвольте собі поринути в рутину й розв’язати побутові питання: оплатити рахунки чи сходити у крамницю.

4 липня 2021 року — неділя

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Тельці

Розпочався період професійного підйому! Проявивши наполегливість і терпіння, ви маєте всі шанси завести важливі ділові контакти, укласти успішні угоди або вдало вкласти гроші у потрібні речі.

5 липня 2021 року — понеділок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Тельці

На думку астрологів, у цей день очікується посилення розумових здібностей. Тому спробуйте виконати справи, що потребують вдумливого підходу. Сьогодні також сприятливий день для інтенсивного навчання.

6 липня 2021 року — вівторок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Близнюках

Фаза Місяця сприятлива для проведення фінансових операцій і вирішення справ, пов’язаних із юриспруденцією. Вкладення у матеріальні речі чи освітні проєкти повністю виправдають себе й допоможуть примножити дохід.

7 липня 2021 року — середа

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Близнюках

Сьогодні вдалий час для енергійних справ, що потребують рішучості, кмітливості й нестандартного мислення. Не бійтеся вступати в «дорослі» ігри, небесні тіла допоможуть вийти з них переможцем.

8 липня 2021 року — четвер

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Близнюках

Приймаючи важливі рішення в цей день, варто дослухатися до думки партнерів або старших колег, яких ви вважаєте для себе авторитетом. Колективні рішення сьогодні принесуть найкращий результат.

9 липня 2021 року — п’ятниця

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Раку

9 липня — день, сприятливий для налагодження нових ділових контактів і укладання домовленостей. Покладайтеся на свою інтуїцію, сьогодні вона вас не підведе!

10 липня 2021 року — субота

Фаза Місяця — новий Місяць, Місяць у Раку

День напередодні нового Місяця сприятливий для складання цілей на найближче майбутнє і продумування стратегії для їх реалізації. Пам’ятайте, що чітко продуманий план — половина успіху!

Важливо знати: фази Місяця в липні 2021 року

читайте також

11 липня 2021 року — неділя

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Леві

Перший день висхідного Місяця один із найсприятливіших днів у місяці для робочої активності. Справи, зроблені сьогодні, обов’язково принесуть плоди в тому випадку, якщо ви виконаєте їх на совість.

12 липня 2021 року — понеділок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Леві

Місяць у знаку зодіака Лев програмує на успіх справи, що потребують креативного підходу. Не бійтеся говорити про гроші і ставити цілі, пов’язані з фінансами.

13 липня 2021 року — вівторок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Діві

Цей день сприятливий для налагодження ділових контактів: не соромтеся запросити на обід потенційного партнера чи розповісти про свої ідеї потрібним людям. Підготувавшись до розмови, ви маєте шанс укласти вигідні угоди.

14 липня 2021 року — середа

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Діві

Сьогоднішній день просто створений для відповідальних рішень. Операції з купівлі або продажу цінних для вас речей і загалом будь-які маніпуляції з грошима увінчаються успіхом.

15 липня 2021 року — четвер

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Діві

Астрологи вважають, що 15 липня саме той день, який називають найбільш енергетично сприятливим у місяці. Не бійтеся будувати сміливі плани! 

16 липня 2021 року — п’ятниця

Фаза Місяця — висхідний Місяць. Місяць у Терезах

Сьогоднішній день не надто сприятливий для реалізації наполеонівських планів. Дивні збіги обставин можуть збити вас із курсу. Максимально плідним цей день можна зробити, закривши поточні питання.

17 липня 2021 року — субота

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Терезах

17 липня має шанс стати ідеальним літнім вихідним від напруженої роботи й рутинних справ. Найкраще в цей день виїхати на природу, залишивши всі думки і справи вдома, і налаштуватися на хвилю релаксу.

18 липня 2021 року — неділя

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Скорпіоні

Місяць у Скорпіоні може спричинити проблеми в комунікації. Під особливою загрозою — особисте життя, тому краще не планувати побачень, а вільний час провести наодинці із собою.

19 липня 2021 року — понеділок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Скорпіоні

У цей день спробуйте проаналізувати свої недавні помилки та останні невдачі. Зроблені висновки допоможуть не наступити на ті ж граблі вдруге й досягти нових висот.

20 липня 2021 року — вівторок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Стрільці

Сьогодні сприятливий час для креативу. На думку астрологів, у цей день краще працюватиме права півкуля мозку, що відповідає за абстрактне мислення, творчість та емоції.

Важливо знати: фази Місяця в липні 2021 року

читайте також

21 липня 2021 року — середа

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Стрільці

У цей день небесні тіла допоможуть розв’язати бюрократичі питання. Тож, якщо ви давно планували візит до державних установ, банку чи до юриста — реалізуйте це сьогодні.

22 липня 2021 року — четвер

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Козерозі

Фаза Місяця сьогодні сприяє успіху всіх нових починань. Організація події, запуск нового проєкту, заняття новим хобі або перший день на новій роботі минуть без особливих труднощів.

23 липня 2021 року — п’ятниця

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Козерозі

Сьогодні підвищений ризик конфліктів як у діловій сфері, так і на особистому фронті. Для того, щоб не зіпсувати стосунки з важливими людьми, постарайтесь піти на компроміс.

24 липня 2021 року — субота

Фаза Місяця — повний Місяць, Місяць у Водолії

У день повного Місяця може підводити здоров’я, тож не плануйте гучних вечірок і активних розваг. Натомість проведіть вечір наодинці із собою або з рідними людьми.

25 липня 2021 року — неділя

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Водолії

Перший день убутного Місяця буде сприятливим для прийняття важливих рішень і продумуванні робочих планів. Якщо прагнете самовдосконалення, у другій половині дня виділіть час для самоаналізу.

26 липня 2021 року — понеділок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах

Сьогоднішній день подарує вам багато енергії, тому було б чудово почати тиждень із занять спортом. У робочих питаннях проявляйте стриманість, щоб ця ж енергія не перетворилася на агресію.

27 липня 2021 року — вівторок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах

Сьогодні важливо сконцентруватися на буденних справах, а ось нові починання можна відкласти на декілька днів. Фаза Місяця може дещо викривити ваше сприйняття реальності.

28 липня 2021 року — середа

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах

Місячний календар на липень 2021 року вказує на те, що сьогодні можуть виникнути проблеми, для вирішення яких потрібно проявити максимальну стриманість і холоднокровність.

29 липня 2021 року — четвер

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць в Овні

29 липня — день, коли слід дуже обережно проявляти свої емоції і висловлювати особисту думку. Під впливом Овна може спалахнути гучна суперечка.

30 липня 2021 року — п’ятниця

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць в Овні

Сьогодні велика ймовірність конфліктів із близьким оточенням. Але водночас ідеальний день для духовних практик в усамітненні.

31 липня 2021 року — субота

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Тельці

Останній день липня принесе хороший настрій і життєві сили. Вносьте у свої плани ті справи, які мусите виконати блискуче, і заплануйте зустріч із людьми, на яких бажаєте справити гарне враження.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також