Ретроградні планети в листопаді 2021 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградні планети в листопаді 2021 року: коли чекати й що планувати

Редакція Beauty HUB традиційно дізналася, які планети будуть ретроградними в листопаді 2021 року і як зворотний рух вплине на наше життя.

Листопад місяць відносного затишшя у плані ретроградності. Перед початком останнього місяця осені практично усі планети стануть у директне положення, за винятком Нептуна, який ще влітку почав зворотний рух, а також Урана. 

Хоч ретроградний рух планет — усього лиш оптична ілюзія, це явище розбалансовує Сонячну систему і впливає на біологічні ритми всього живого на Землі. Так, залежно від того, яка планета розпочала зворотний рух, може змінюватися наше самопочуття. Також в ці періоди можуть відбуватися речі, які ми звикли називати збігом обставин або долею. Однак якщо дізнатися про зворотний рух заздалегідь і вивчити прогнози астрологів, збіги обставин цілком можливо підлаштувати під себе.

Ретроградний Нептун у листопаді 2021

(з 25 червня по 1 грудня)

Нептун — планета таємниць і містики, вона відповідає за наші фантазії та ілюзії.

Ретроградні планети в листопаді 2021 року: коли чекати й що планувати

Зворотний рух Нептуна добре впливає на праву півкулю мозку, що відповідає за уяву і креатив. Це означає, що листопад буде дуже сприятливим для реалізації творчого потенціалу: саме зараз час генерувати креативні ідеї і придумувати оригінальні шляхи розв’язання проблем.

 У період ретроградного Нептуна не варто з головою заглиблюватися у свої переживання — так можна загнати себе в глухий кут. Якщо відчуваєте потребу, краще зверніться до психолога.

Ретроградний Уран у листопаді 2021

(з 20 жовтня по 8 січня 2022 року)

Уран астрологи асоціюють зі змінами, інноваціями, передбаченням і майбутнім.

Ретроградні планети в листопаді 2021 року: коли чекати й що планувати

Наприкінці місяця в нетипове положення увійде Уран. Ретроградність цього небесного тіла асоціюють із загостренням інтуїції, прагненням до змін і незалежності. Рухаючись у зворотному напрямку, ця планета часто підштовхує до переоцінки життя, оновлення, знищення всього неактуального і звільнення простору для нового. Якщо ви правильно використаєте вищезазначений період, маєте всі шанси змінити своє життя на краще.

У період ретроградності Урану легко втратити над собою контроль. Тому упродовж всього листопада і в наступні декілька місяців важливо дотримуватися планів і не робити необдуманих вчинків. 

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також