Ретроградність планет у листопаді 2023 року: що планувати та як пережити

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

У листопаді 2023 року ретроградними будуть три планети. Ретроградність Юпітера та Урана почалася в останні дні літа і триватиме до січня наступного року. А ось Сатурн закінчить свій ретроградний рух усередині цього календарного місяця. Дізнайтеся, як ретрорадність планет впливає на життя людей і як поводитися в ці періоди.

Ретроградні планети – це планети, які здаються такими, що рухаються назад небесною сферою щодо звичайного напрямку руху планет навколо Сонця. Насправді планети рухаються навколо Сонця по орбітах, які не завжди ідеально круглі. У деякі періоди їх рух може справляти враження ретроградності.

Ретроградний рух відбувається через різницю у швидкості обертання планет навколо Сонця. Коли Земля обганяє інші планети в їхніх орбітах, вони здаються такими, що рухаються назад. Це явище, як правило, спостерігається для всіх планет, але воно помітніше для зовнішніх тіл (наприклад, Марс, Юпітер, Сатурн), ніж для внутрішніх (Меркурій і Венера).

В астрології ретроградні планети вважаються важливими і можуть мати вплив на характер та події в житті людини. Вони здатні надавати особливу інтенсивність і внутрішній фокус на енергію планети. Часто кажуть, що ретроградні планети вказують на внутрішні процеси, які потребують перегляду та переосмислення.

Ретроградний Юпітер у листопаді 2023 року

(з 31 серпня 2023 року по 4 січня 2024 року у Тельці)

Юпітер – планета сприятливих впливів, пов’язаних з розширенням, зростанням, успіхом та позитивним розвитком. Юпітер тісно пов’язаний із соціумом, поняттям добробуту як матеріального, і духовного. Також планета асоціюється з філософією, вищими переконаннями та розумінням сенсу життя.

Коли Юпітер перебуває в ретроградному русі, спостерігається тимчасове гальмування в отриманні сприятливих результатів, затримка чи невпевненість у різних сферах життя, які пов’язані з енергією Юпітера, зокрема з освітою, духовним розвитком, подорожами, юридичними питаннями. У людей виникає бажання переглянути свої переконання, цінності, проводити духовні практики. Це хороша можливість перегляду довгострокових планів і стратегій. Можливі виклики та випробування у розширенні горизонтів, які можуть вимагати більшої самодисципліни й відповідальності.

Ретроградний Сатурн у листопаді 2023 року

(з 17 червня до 14 листопада 2023 року)

Сатурн асоціюється з обмеженнями, відповідальністю, дисципліною, структурою, а ретроградний Сатурн може посилити ці аспекти в житті людини. У період ретроградності планети людина раптом може замислитися над своїм життям, цілями та відповідальністю, краще зрозуміти власні слабкості та сильні сторони й розпочати роботу над собою. Ретроградний Сатурн може винести на поверхню невирішені проблеми з минулого, і людина здатна зіткнутися з тим, що їй доведеться вирішити старі конфлікти, переглянути довгострокові цілі та за необхідності внести зміни до своїх планів.

Під час ретроградного Сатурна деякі аспекти життя можуть сповільнитись, що спричинятиме почуття стагнації чи фрустрації. Сатурн асоціюється з управлінням, дисципліною та структурою. Ретроградний Сатурн може застерігати від недостатньої дисципліни або нагадувати необхідність більш ефективно управляти своїм життям. Планета вимагає від людей максимальної концентрації. У період ретроградності Сатурна фінансові потоки уповільнюються, тому астрологи рекомендують заздалегідь подбати про свої статки, подумати про можливі додаткові джерела заробітку.

Ретроградний Уран у листопаді 2023 року

(з 29 серпня 2023 року по 26 січня 2024 року у Тельці)

У листопаді 2023 року ретроградним продовжить бути Уран. Він вважається планетою змін, інновацій, непередбачуваних змін та революцій, новаторства й оригінальності. В астрологічних трактатах ретроградний Уран може припускати затримки або зміни в інноваційних процесах, появу несподіваних змін у житті або раптові епохальні події, що вимагають переосмислення й адаптації. Щоб впоратися зі змінами, доведеться пристосуватися. Наприклад, якщо плани руйнуються, не намагайтеся рятувати ситуацію, а краще поверніться до відкладених справ та ідей. Не робіть поспішних вчинків, не приймайте необдуманих рішень, не ризикуйте.

Ця планета може впливати на трансформації в житті людини, раптові події та прагнення до незвичайних ідей. Уран символізує прагнення до свободи, незалежності й індивідуальності.

Як ретроградність планет впливає на наше життя

Ретроградні періоди можуть впливати на астрологічні характеристики, події та особистість кожної окремої людини. Все залежить від положення планет у натальній карті людини та їх аспектів з іншими планетами.

 1. Ретроградність асоціюється із уповільненням та затримками у сферах життя, якими вона керує.
 2. Може сприяти внутрішній інтроспекції й обмірковуванню важливих питань. У цьому контексті ретроградність планети сприяє особистому зростанню та розвитку. Це час для трансформації.
 3. Може призвести до перегляду наявних планів і цілей, а також переоцінки аспектів життя, пов’язаних з конкретною планетою. Деякі астрологи стверджують, що ретроградні планети здатні активізувати інтуїцію та мудрість.
 4. Символізують внутрішні виклики й завдання, які людина має подолати.
 5. Сприяє поверненню до минулого, старих питань і невирішених проблем.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також