Ретроградний Нептун 2021: коли чекати і як пережити

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградний Нептун 2021: коли чекати і як пережити

Ретроградний Нептун — явище не менш багатозначне, ніж ретроградний Меркурій, закінчення якого бурхливо обговорює вся Мережа. Про вплив ретроградного Нептуна, справи, які можна й не можна робити в цей період, детально тлумачить редакція Beauty HUB.

Нептун — одна з найбільших і найдальших планет Сонячної системи. Назвали її на честь римського божества хмар, дощу й вод, культ і образ якого ототожнився і злився з грецьким Посейдоном. Небесне тіло пов’язали однією назвою з цим міфологічним персонажем із декількох причин. Перша — воно має яскраво-блакитне, нібито морське забарвлення. Друга причина — обидва Нептуни мають подібні сфери впливу.

Ретроградний Нептун 2021: дати та вплив

Ретроградний рух Нептуна відбувається в середньому один раз на рік і триває орієнтовно п’ять або шість місяців. Цьогоріч планета почала зворотний рух 25 червня і продовжуватиме його до 1 грудня. Астрологи вважають цей відрізок часу чудовим періодом для розв’язання психологічних проблем, закриття гештальтів і будування грандіозних планів.

Оскільки Нептун — зовнішня планета Сонячної системи, що доволі далеко розташована від Землі, тож його ретроградність може відчути далеко не кожен із нас. Однак на житті багатьох людей таки відіб’ється зворотний рух цього небесного тіла. Зокрема, у період ретроградного Нептуна в людей загострюється чуттєвість до певних життєвих подій. Також може розпочатися безсоння, навіть у тих, хто не буде знати, що це таке. Виспатися буде важкувато, а протягом дня ви будете почуватися «не у своїй тарілці».

Нептун увійде у фазу ретроградності в Рибах. До речі, у цьому знаку зодіаку він перебуватиме до 2025 року (Нептун змінює їх раз на 14 років), тому очевидно, що небесне тіло не любить поспіху та імпульсивності.

Ретроградний Нептун у Рибах — це про наші найпотаємніші мрії й думки. Пора приділити час їм, але при цьому постаратися прислухатися уважно до себе. Детальніше про те, що можна й не слід робити в період ретроградного Нептуна, — нижче.

Ретроградний Нептун 2021: коли чекати і як пережити

Що варто робити під час ретроградного Нептуна

 • У період ретроградності Нептуна важливо ретельніше прислухатися до себе. Уже в перший тиждень зворотного руху планети важливо сконцентруватися на власних емоціях, звертати увагу на свої відчуття й запити. Тим, кого не задовільняють певні аспекти життя, наприклад, особисте життя, чи стосунки з колегами, астрологи рекомендують завести щоденник і записувати всі свої почуття. Робити висновки варто вже на базі цих записів.
 • Нептун допомагає з правильною постановкою цілей та конкретизацією мрій. У період ретроградного руху цієї планети постарайтесь візуалізувати всі свої бажання й детально прописати, чого саме ви хочете. Важливо також розписати шлях, яким ви плануєте йти до своїх мрій, продумати всіх кроки, й тоді Нептун почне підкидати вам шанси.
 • Період із липня по грудень 2021 року буде сприятливим для роботи з психологом, для спеціалізованих курсів або вивчення психології загалом. Ретроградний Нептун допоможе вам на всі сто відкритися перед фахівцем або перед самим собою, визначити, що й чому саме вас непокоїть і швидше розв’язати ці проблеми. Нептун звільняє. Допомагає побачити реальність і познайомитися зі своїми темними сторонами. Також ретроградний Нептун сприятиме налагодженню гармонійних стосунків із рідними у тих випадках, якщо ви робитимете кроки назустріч.

Ретроградний Нептун 2021: коли чекати і як пережити

Що не варто робити під час ретроградного Нептуна

 • Під час ретроградного Нептуна не варто віддаватися в полон поганих звичок. Надмірна кількість алкоголю, паління, переїдання можуть особливо негативно відбитися на вашому як фізичному, так й емоційному стані в час ретроградного Нептуна. Крім того, під впливом планети легко впасти у важку залежність, з якої потім складно буде вибратися.
 • У період зворотного руху Нептуна легко стати жертвою марних обіцянок і сподівань. Тому не варто впускати до свого життя людей, щодо яких ви маєте сумніви, або двічі наступати на одні й ті ж граблі. Під час ретроградності цієї планети також варто уникати легковажних вчинків та імпульсивних покупок. Вони не принесуть вам нічого, окрім неприємностей.
 • На думку астрологів, Нептун любить органічний розвиток у попередньо визначеному напрямі. Тому не варто кардинально змінювати курс під час його ретроградності, відмовлятися від уже спланованих проєктів чи поїздок.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також