Різдвяні вітрини: подарунок місту, вірусний контент або маркетинговий інструмент

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Культура різдвяних вітрин прийшла до нас з Європи й Америки, де культові бренди щорічно змагаються в умінні краще за інших здивувати і порадувати городян і туристів. З кожним роком все більше таких локацій можна знайти в Києві. У чому ж секрет різдвяних вітрин, читайте нижче!

Лариса Шен, генеральный директор и идейный вдохновитель LoraShen 

Щороку ми з інтересом, а часом навіть із завмиранням серця спостерігаємо за різдвяними вітринами, які буквально заповнюють собою міста світу. Декорації Dior, Hermes, «Галереї Лафайєт» й інших знакових брендів у моді і краси – це немов змагання з креативності й арту. Давайте сьогодні поговоримо, кому, навіщо і з якою метою потрібні різдвяні вітрини і декорації?

Різдвяні вітрини – це красиво

Глобальні бренди як ніхто інший розуміють, що вітрини їх бутиків і магазинів – це обличчя їх марки, міста, а часом і всієї країни. Інсталяції на фасадах мають дивувати, вражати і надихати жителів міста, скільки б грошей це не коштувало! Навіщо це потрібно? Вітрина – невід’ємна частина іміджу і статусу бренду. Якщо ваш бренд бажає бути трендсеттером і зберігати позиції лідера на ринку, то краса, читається крізь вікна, ’must-have!

Різдвяні вітрини – це вірусний контент

Ще 20 років тому великі бренди створювали різдвяні вітрини в своїх флагманських бутіках, аби створити додаткову цінність бренду, порадувати покупців, жителів і гостей міста, то з розвитком соціальних мереж будь-яка креативна, талановито виконана вітрина стає вірусним контентом і додає впізнаваності бренду +1000%! Подумайте самі, скільки у вас збережених новорічних вітрин з Парижа або Мілана, де серед різдвяної краси добре зчитуються Dior, Chanel тощо.

Вітрини в сучасному світі – це дієвий інструмент у маркетинговій комунікації. Класно виконані, з цікавою ідеєю і казкової емоцією вони облітають інстаграм і пінтерест буквально за добу.

Ми цього року, наприклад, зробили вітрини для ЦУМу в Києві з ідеєю і темою «Щасливі разом», і буквально за 24 години вони стали надбанням киян. І на власному прикладі переконалися, що різдвяні вітрини – це не просто красиво, але і контент, який стає надбанням міста, країни.

Різдвяні вітрини це подарунок місту і рівень «індексу щастя»

І, звичайно ж, вітрина – це подарунок міста і рівень культури і ментальності кожної окремої країни. Ми всі – і діти, і дорослі – під Новий рік мріємо про чудеса і казки. Але хто їх має створювати? Дід Мороз, Санта-Клаус, Снігуронька або ельфи? Впевнена, що в XXI столітті цю відповідальність на себе мають брати класні глобальні бренди, які крім власної вигоди, піклуються і про довкілля, і про настрій у містах, і про імідж країни, в якій працює і зареєстрований бізнес. Робити гарні щедрі подарунки не тільки один одному, але і містам, країнам – це новий рівень усвідомленості брендів, до якої і потрібно прагнути.

Ми як декоратори розуміємо, наскільки різдвяна краса, яку ми створюємо в місті ночами з середини листопада, підвищує «індекс щастя» киян. Як же прекрасно прокинутися одного ранку, піти по філіжанку кави звичним маршрутом, а дорогою опинитися в різдвяній казці?!

І нас радує, що багато брендів в Києві це розуміють, і такі проєкти, як різдвяний каток Roshen Winter Village, вітрини ЦУМ, декорації в готелі Hyatt Regency Kyiv, щороку під Новий рік стають місцями, де можна відпочити, розслабитися і немов опинитися на маленькому шматочку святкових Нью-Йорка, Парижа, Рима.

Адже ми з вами живемо, аби бути щасливими! Давайте не перекладати цю відповідальність на когось іншого, а створювати красу своїми руками і креативним мисленням! І нехай українські міста напередодні новорічних свят будуть, немов Нью-Йорк або Париж, – казкою, до якої мріють потрапити!

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також