Розширення KKW Beauty: Кім Кардашьян уклала угоду з Coty

kkw beauty

Американська телезірка Кім Кардашьян глобалізує власний косметичний бренд KKW Beauty. Для цього вона уклала угоду з світовим б’юті-гігантом Coty.

Кім Кардашьян запустила власний бренд косметики KKW Beauty в 2017 році і вже перші продукти повністю розпродала за перші 3 години після їх представлення у мережі. Після цього тотальні солдаути стали нормою для KKW Beauty, як і трендові б’юті-продукти, що своїми відтінками, формулами і дизайном влучають у самісіньке серце.

Цьогоріч Кардашьян заявила, що планує розширювати KKW Beauty і підписала угоду з б’юті-гігантом Coty, який володіє брендами Max Factor, Wella та багатьма іншими. Компанія придбала 20% акцій б’юті-бренду Кім Кардашьян за 200 мільйонів доларів. За словами зірки, це дозволить розширити асортимент марки – в ньому з’являться засоби особистої гігієни, а також косметика з догляду за шкірою, волоссям і нігтями. Також Coty допоможе вийти KKW Beauty на новий рівень продажів.

 «Партнерство з Coty дозволить мені зосередитися на креативному боці бренду, який мене так захоплює! Ресурси Coty допоможуть мені втілити в життя нові ідеї», – прокоментувала угоду Кім Кардашьян.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також