Розслабляючі салонні процедури для тіла: топ-5

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Beauty HUB ділиться найкращими місцями в Києві, куди можна сходити на розслаблюючі процедури не тільки для тіла, але й для душі. Повне перезавантаження вам забезпечено.

Кінець року – це стрес абсолютно для всіх: завершити термінові справи, придбати подарунки рідним, святковий декор для дому, скласти меню на свято. За всіма цими турботами ми зовсім забуваємо про себе і про те, що своє тіло також варто підготувати до святкувань, а думки – до складання цілей та планів на наступний рік. Чудовим варіантом повністю розслабитись і перезавантажитись стануть релаксуючі салонні процедури для  всього тіла: різні види масажу, обгортання та водні процедури.

Редакція Beauty HUB радить топ-5 салонів краси Києва, в яких можна думками полетіти в будь-яку точку світу, поки майстри чаруватимуть над вашим тілом.

Dr. Antonenko Clinic, “Стоун-масаж”

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dr.Antonenko Beauty&Clinic💋 (@dr.antonenko.clinic)

В клініці доктора Антоненко представлено багато видів масажу, але найбільше розслаблення і водночас оздоровлення всього тіла забезпечує масаж з використанням спеціальних масажних каменів, нагрітих до комфортної тілу температури. Види, форми і навіть вага каміння підбираються за запитами клієнта і накладаються на найбільш чутливі точки нашого тіла: вздовж хребта, на вушні раковини, долоні, ноги. Після того, як камені розслабили тіло, майстер проводить за допомогою них масаж всього тіла і за допомогою теплового впливу покращує кровообіг і лімфообіг, активізує обмін речовин і перезавантажує весь організм. “Стоун-терапія”, окрім глибокого розслаблення,  також допомагає позбутись болю в спині, тому це дуже актуальна процедура для тих, у кого сидяча робота. Вартість процедури стартує від 900 грн.

LYS Royal Anti-Age Boutique, медовий масаж

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Косметология | Киев (@lys.royal.boutique)

Масаж від майстрів LYS Royal Anti-Age Boutique з використанням меду поєднує в собі розслаблення тіла, насичення шкіри корисними речовинами, які у великій кількості містить мед, а також ароматерапію.  Медова терапія сприяє очищенню організму від шлаків, солей, токсинів, а також допомагає підвищити імунітет. Уже після першого сеансу відбувається прискорення обміну речовин, розгладження підшкірних ущільнень, поліпшення загального стану шкіри. Саме завдяки лікувальним, біологічно активним речовинам, які містяться в меді, медовий масаж має благотворний вплив не тільки на шкіру, але і на загальний стан організму. Орієнтовна вартість процедури 700 грн.

CPG Center, гідромасаж

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от CPG Center (@cpg_center)

Водні процедури визнані одними з найбільш приємних для тіла завдяки тому, що вони дарують відчуття невагомості і легкості. При проведенні гідромасажу струмені води скеровуються в особливо чутливі точки і за допомогою ніжного масажу знімають м’язове напруження. Стінки судин під впливом гідромасажу відновлюють свою еластичність і зміцнюються, активізується робота лімфатичної і венозної циркуляції крові. Поліпшується кровообіг, отже, активізується робота серця. Обмін речовин підвищується, і захисні сили організму активізуються, поліпшуючи загальний стан організму. Вартість масажу стартує від 750 грн.

“Посольство краси та здоров’я”, спа- капсула з обгортанням

Спа-капсула являє собою багатофункціональний оздоровчий комплекс, схожий на капсулу, в яку занурюється все тіло, крім голови. Завдяки оснащенню спеціальними технологіями спа-капсула комплексно впливає на організм за допомогою пари, світла, інфрачервоних променів, тепла, звуку, запахів і приємних ароматів. Саме через комплексний вплив на організм у капсулі повністю розслабляється тіло і приходить у стан повного релаксу, після якого відновлюється життєвий тонус. Процедура в спа-капсулі в поєднанні з обгортанням також сприяє омолодженню, збільшенню фізичних сил і витривалості, підвищенню імунітету, сприяє оздоровленню на клітинному рівні. Орієнтовна вартість процедури 2 900 грн.

Maija, “Віскі-обгортання”

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MAIJA SALONS • САЛОНЫ МАЙЯ (@maija.ua)

Методика “Віскі-обгортання” на основі косметики австрійського бренду STYX Naturcosmetic отримала таку назву завдяки максимальному розслабленню і комфортним відчуттям пацієнтів протягом всього часу проведення процедури. Такі емоції спричиняє гармонійне підвищення і зниження температури тіла , периферичні хвилі, що стимулюють лімфообіг і рослинні біостимулятори, що покращують роботу нервової системи, усуваючи наслідки стресів, гіподинамії і гормональних кризів. Окрім позитиву і релаксу, методика також буде чудовим додатковим стимулятором у боротьбі з надмірною вагою, целюлітом і деформацією контурів тіла. Орієнтовна вартість процедури 1 500 грн.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також