Розумний експрес-догляд: що таке сплеш-маски та як їх використовувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ах, сплеш-маска. Цей засіб для блискавичного покращення стану шкіри обличчя має бути в косметичці у всіх. Він дуже зручний у використанні. Розповідаємо все, що потрібно знати про сплеш-маски для обличчя.

Одна з останніх тенденцій K-beauty догляду за шкірою, яка стає все більш популярною у світі, – це експрес-догляд: сплеш-маски.

Що таке сплеш-маски для обличчя

що таке сплеш-маски та як їх використовувати

Сплеш-маска – це концентрована рідина, яка, по суті, є чимось середнім між есенцією та бустером. Призначена вона для того, щоб за лічені секунди покращити стан шкіри. Чинний цей продукт, як і звичайні маски для обличчя, але швидше. Сплеш-маску не потрібно змивати, в ній не потрібно ходити по 10-15 хвилин, щоб помітити зміну шкіри. Продукт настільки концентрований активними компонентами, що здатний відновити, зволожити шкіру та наситити її корисними речовинами лише за 30 секунд. І так, ви можете потім сміливо наносити макіяж.

Попри те, що це відносно новий для нас продукт, сплеш-маски є насправді своєрідним поверненням до історичних корейських ритуалів краси.

У корейській традиції догляду за шкірою люди неодноразово бризкали та вбивали воду у шкіру обличчя, щоб очистити її механічним шляхом. Деякі корейські жінки використовували таку техніку вмивання з чистою або рисовою водою, вбиваючи її в шкіру до ста разів, щоб отримати якомога глибше очищення шкіри. Однак нині в цьому немає потреби: існує безліч засобів для вмивання, які здатні очистити шкіру від макіяжу, бруду та себуму за одне-два застосування. Тому нинішні сплеш-маски покликані не очищати, а зволожувати та насичувати дерму необхідними їй речовинами. Є сплеш-маски, розроблені для різних типів шкіри, тому кожна з нас може вибрати продукт за типом або миттєвим станом шкіри. Деякі допоможуть висвітлити, інші допоможуть заспокоїти – все залежить від того, що додано до складу рідкої формули. На сьогодні майже всі сплеш-маски містять зволожувальний фактор, а деякі – невелику концентрацію кислот, що відлущують шкіру і допомагають позбутися тьмяності обличчя.

До речі, у Кореї їх не називають «сплеш-масками». Якщо продукт призначений для ринку Азії, швидше за все на пляшці або банці ви побачите термін patting mask – «маски, які поплескують». Все тому, що їх потрібно вбивати у шкіру після розпилення подушечками пальців. Такий спосіб нанесення робить легкий масаж обличчя, що гарантує швидке вбирання та кращу проникну дію.

Сплеш-маски для обличчя: спосіб застосування

що таке сплеш-маски та як їх використовувати

Виробляються сплеш-маски у вигляді рідини, що нагадує за щільністю звичайний тонер. Тому і наносяться простим розбризкуванням (з англійської splash перекладається як «бризки») як міст або спрей для обличчя, але на вологу шкіру.

Назва сплеш-маски звучить як оксюморон: звичайні маски витримуються на шкірі протягом 5, 10 або 20 хвилин. Але ці рідини використовувати набагато простіше. Оскільки «бризкові» маски – досить простий спосіб відновити рівень вологи та насичити шкіру корисними мікроелементами. Все, що вам потрібно – це розпорошити маску на вологе очищене обличчя та почекати 30 секунд, доки вона вбереться. Краще допомогти засобу більш рівномірно розподілитися шкірою за допомогою легких погладжувальних і поплескувальних рухів.

читайте також

Загальні правила нанесення

Існують формули, в яких концентрація активної речовини в рідині приблизно 1:100, тому достатньо одного розпилення на вологу шкіру обличчя. Є також сильніші формули, які необхідно розбавляти водою. Тому варто читати інструкцію на упаковці конкретної маски перед застосуванням.

Застосування безпосередньо на шкіру не подразнюватиме її. Але вода допомагає абсорбції маски. Не бійтеся, концентрація активної речовини від додавання води не зменшиться. Просто шкіра вбирає воду легше, ніж будь-що ще, але одна вода швидко випаровується, тому ви отримаєте максимальний результат з комбінацією маски й води.

Загальний час застосування

Загальний час застосування сплеш-маски становить менше ніж 30 секунд, що заощаджує час на б’юті-процедури. А в результаті ви отримаєте той самий результат, що і від тканинної маски. Однак не варто думати, що чим більше «пшиків» ви на себе нанесете, тим краще. Сучасні засоби настільки концентровані, що ви можете перестаратися. Сплеш-маски містять більш високі концентрації потужних інгредієнтів, тому ви можете отримати такі ж результати, як і від 20-хвилинної маски, але в одну мить.

Змивання не потрібне

Попри те, що ви, ймовірно, звикли змивати маску та висушувати шкіру після маски, сплеш-продукти потрібно залишати на обличчі. Це як незмивний бальзам для локонів, тільки сплеш-маски для обличчя.

Не хвилюйтесь, плівки маска не утворює, тому можете використовувати сплеш-маску навіть перед нанесенням макіяжу.

Наносіть у вечірній час або під шар SPF

Є важливий фактор, який потрібно враховувати: концентрація активних компонентів у масці справді висока. Тому сплеш-маски краще робити ввечері або використовувати поверх продукту з SPF.

Avon Anew Маска для лица "Сплэш-уход. Заряд энергии", объем 125 мл, ориентировочная цена 210 грн.
Blithe Soothing & Healing Green Tea Patting Splash Mask, объем 200 мл, ориентировочная цена 1260 грн.
Boscia Tsubaki Splash Mask, объем 50 мл, ориентировочная цена 960 грн.
Rituals The Ritual of Banyu Splash Mask, объем 200 мл, ориентировочная цена 559 грн.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також