Що таке есенції для обличчя та чи потрібні вони взагалі?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Що таке есенції, навіщо вони потрібні або це просто новий маркетинговий хід − розкриваємо всі секрети.

Есенції, тонери, тоніки, місти − всі ці продукти виконують одну й ту ж функцію. А саме − тонізування шкіри. Есенції та місти прийшли до нас із Кореї. Але чим есенції для шкіри відрізняються від всіх інших продуктів із догляду, й чи потрібно нам їх використовувати? Чи варто додавати ще один крок до свого ритуалу краси або есенцією можна замінити стандартним тоніком?

Залежно від марки, есенції для обличчя можуть виходити в форматі рідини, як тонік або міст, або в більш в’язкій консистенції, як сироватка.

Але, якщо відкинути весь цей маркетинговий жаргон, есенція − це щось середнє між тоніком і сироваткою. Вона більш концентрована, ніж тонік і менш концентрована, ніж сироватка. Її молекулярна маса менша, ніж у зволожуючого крему, й тому есенція глибше проникає в шкіру та дозволяє доставляти поживні речовини з інших засобів.

Як користуватися есенцією для обличчя

При застосуванні есенції слід розглядати як сироватки. Водні (легші) есенції повинні наноситися відразу після вмивання, а потім на них нашаровуються більш щільні продукти, такі, як в’язкі сироватки, зволожуючий крем і SPF.

Більш в’язкі есенції мають досить сильну концентрацію, тому цілком можуть замінити собою і тонік, і сироватку. В такому випадку краще нанести їх після вмивання та «запечатати» зволожуючим і сонцезахисним кремами.

Тенденція до есенцій для обличчя стала особливо значущою з ростом популярності K-Beauty − корейського режиму догляду за шкірою, який часто має 7-10 етапів. Хоча використання есенції для шкіри не є абсолютно необхідним кроком у б’юті-режимі, це, безумовно, має свої плюси. Багато есенції можуть додати додатковий шар зволоження, що просто відмінно працює на сухих типах шкіри та в холодну пору року. До того ж, есенції більш в’язкої консистенції пом’якшують шкіру й відмінно готують її для нанесення макіяжу або інших засобів із догляду. Такі продукти також ідеальні для створення трендового макіяжу glass-skin, бо вони змушують шкіру сяяти зсередини. Шкіра виглядає більш зволоженою та здоровою навіть без макіяжу.

Кращі есенції для обличчя

Існує так багато есенцій для шкіри, що іноді складно в них зорієнтуватися. Але, як і з будь-яким іншим продуктом, потрібно керуватися своїм типом шкіри й вибирати засіб із тими інгредієнтами, що підходять вам. Існують зволожуючі есенції шкіри, які ідеально підходять для дегідратованих типів шкіри (тобто для всіх восени й взимку), також є есенції, що освітлюють, матують, проти почервоніння, антиоксидантні. Загалом, керуйтеся потребами своєї шкіри. Зверніть увагу на наступні продукти, які досить універсальні.

Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Essence

Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Essence, об’єм 150 мл, орієнтовна ціна 990 грн

Chanel Hydra Beauty Micro Liquid Essence

Chanel Hydra Beauty Micro Liquid Essence, об’єм 150 мл, орієнтовна ціна 3500 грн

Collistar Natura Precious Essence Oil Regenerates Repairs

Collistar Natura Precious Essence Oil Regenerates Repairs, об’єм 30 мл, орієнтовна ціна 1125 грн

Beyond Lotus Aqua Bloom Essence

Beyond Lotus Aqua Bloom Essence, об’єм 55 мл, орієнтовна ціна 630 грн

Holika Holika Prime Youth Black Sea Cucumber Skin Treatment Essence

Holika Holika Prime Youth Black Sea Cucumber Skin Treatment Essence, об’єм 150 мл, орієнтовна ціна 1130 грн

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також