Салонний догляд за шкірою рук: ін’єкційні процедури

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Салонный уход за кожей рук: инъекционные процедуры

На сайті можна знайти статтю про апаратний догляд за шкірою рук, але як щодо ін'єкційних процедур? Які вони бувають і на що звернути увагу, розповідає Лариса Гринчук – доктор-дерматолог, косметолог, anti-age терапевт, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal.

Лариса Гринчук — доктор-дерматолог, косметолог, anti-age терапевт, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal

Тильна поверхня привабливої, здорової руки має невеликий обсяг підшкірної жирової клітковини, яка затінює вени і сухожилля, але не приховує їх. Поверхневі вени на руках зазвичай помітні, і чим більш струнка і спортивна людина, тим більше ці вени помітно.

Говорячи про догляд для рук у контексті ін’єкційних процедур, слід зазначити, що існує велика різноманітність різних варіантів. Наприклад, омолодження кистей рук за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Можна зволожити верхній епідермальний шар шкіри рук, зробивши біоревіталізацію, або ввести філери на основі гіалуронової кислоти більш високої в’язкості. Вони створять делікатний обсяг під шкірою рук, що дозволить поповнити запас вологи і простимулювати тканинний ріст (ущільнити тканини кистей рук).

Біоревіталізація шкіри рук

Для омолодження шкіри рук використовуються біоревіталізанти на основі гіалуронової кислоти в поєднанні з амінокислотами, мінеральними вітамінними комплексами:

 • JALUPRO;
 • Aquashine;
 • Prostrolane;
 • Teosyal Redensity.

Виділяють препарати, до складу яких входить чиста високоякісна гіалуронова кислота як у незв’язаному, так і в зв’язаному стані:

 • Plurial;
 • Teosyal RHA 1;
 • Prophilo.

Ефект від цих ін’єкцій буде більш тривалим.

Існують сучасні комплексні препарати гіалуронової кислоти в поєднанні з манітолом, що надають під час використання ефект гідробустера:

 • Belotero hydro;
 • Viscoderm;
 • Resylane vital.

Препарати особливо ефективні в разі тонкої сухої шкіри. Під час введення ці препарати залишають на поверхні шкіри так звані папули, «горбки». Такі ін’єкції відмінно підживлюють шкіру зсередини.

Зазвичай курс біоревіталізації передбачає три-чотири процедури, кожна з них робиться раз на три-чотири-шість тижнів. Залежно від якості препарату може знадобитися менша або більша кількість процедур.

Ефект може тривати від трьох-чотирьох місяців до року. У будь-якому випадку, якщо зробити таку процедуру перед зимою, то на сезон основних вітрів і морозів шкіра буде захищена, не почне сохнути і тріскатися.

Пам’ятайте, що ін’єкції гіалуронової кислоти мають низку протипоказань:

1) аутоімунні захворювання;

2) системні захворювання шкіри;

3) гострі інфекції;

4) цукровий діабет;

5) захворювання шкіри;

6) злоякісні новоутворення;

7) алергія;

8) вагітність;

9) лактація тощо.

Введення філерів у шкіру рук

Салонный уход за кожей рук: инъекционные процедуры

Останніми роками введення філерів у кисті рук стає все більш популярною процедурою. Насправді, філер на основі гіалуронової кислоти було схвалено FDA (Американським управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) для введення в шкіру рук нещодавно, а якщо точніше, в липні 2018 року.

Ін’єкції філерами в шкіру рук дозволяють:

 • позбутися дрібних і глибоких зморшок і складок на руках;
 • розгладити шкіру рук, заповнити обсяг, якого не вистачає;
 • «прибрати» перші ознаки старіння шкіри;
 • зволожити суху шкіру, відновити її гідробаланс, завдяки чому шкіра стане більш м’якою і гладкою.

Анатомія рук складна, і після процедури не виключено отримання негативних наслідків, у тому числі рубцювання і некроз. Ось чому вам слід звертатися тільки до сертифікованих лікарів-дерматологів, косметологів.

Є два різні способи введення філерів:

 1. Препарат вводять в область між сухожиллями (там, де не вистачає обсягу). Як правило, для введення використовується не голка, а канюля – теж свого роду голка, тільки тупа, гнучка, довга, а потім роблять легкий масаж руки, щоб забезпечити рівномірний розподіл.
 2. Препарат вводиться поверхнево в шкіру на тильній стороні рук у певні біоактивні точки.

Які ж філери вибрати для ін’єкцій? Відповідь на це питання зможе дати тільки кваліфікований досвідчений лікар, враховуючи ваш запит і початковий стан рук.

Restylane був найпершим філером, дозволеним до застосування в зоні рук. Використання високоякісних продуктів гіалуронової кислоти у вигляді філерів для рук так само важливо, як і для обличчя. Такими торговими марками на ринку України є:

 • Restylane
 • Belotero
 • Teosyal
 • Aliaxin

Філінг кистей рук за допомогою Radiesse

Філінг тильної поверхні кистей рук за допомогою Radiesse – чудова процедура, яку пропонують жінкам і чоловікам. Це практично єдина методика, що дозволяє позбутися і зморшок в області кистей рук, і надає шкірі пружність і оновлений вигляд. Вся фішка в тому, що препарат має особливі фізико-хімічні властивості й має білий колір.

В основі препарату Radiesse – гідроксиапатит кальцію, який також стимулює вироблення власного колагену, зміцнюючи внутрішньодермальний каркас шкіри рук.

На противагу препаратам гіалуронової кислоти Radiesse не утримує вологу в шкірі, однак, як уже вище сказано, стимулює вироблення власного колагену і створення молодої сполучної тканини. Ця здатність призводить до формування досить стійкої структури з природних елементів шкіри і кальцію, яка здатна зберігатися до 1,5-2 років. Таким чином, Radiesse на сьогодні є єдиним ін’єкційним препаратом з таким тривалим терміном дії.

Так само, як і інші філери, він абсолютно безпечний і добре приймається організмом в області шкіри рук. Препарат не «мігрує» під шкірою, а його особливість вибудовувати міцний каркас з колагенових волокон і сполучної тканини забезпечила широку затребуваність в області корекції вікових проблем кистей. Омолодження шкіри рук ін’єкціями Radiesse повертає втрачені обсяги і щільність, надає свіжість і рівний тон.

Процедура проводиться тільки сертифікованим лікарем за допомогою канюлі. Дія препарату зберігається від 9 місяців до півтора року.

Звичайно, ринок пропонує різноманіття препаратів. Однак вашу безпеку і результат гарантують тільки високоякісні препарати і професіоналізм лікаря.

Хочу завершити матеріал рядками Расула Гамзатова:

“Есть нежные руки, есть женские руки,

Что помнятся в самой жестокой разлуке.

Они прикоснутся — и вот миновали

И наши сомненья, и наши печали”.

Це про ваші руки?

Підписуйтеся на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також