Секретний інгредієнт: молочна кислота

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Секретний інгредієнт: молочна кислота

Молочна кислота – відомий ексфоліант, одна з найбільш «м'яких» AHA-кислот. Вона має кератолітичну дію: розриває зв'язки між клітинами рогового шару шкіри і рівномірно відлущує їх. Проте це далеко не всі її переваги.

Що таке молочна кислота

Молочну кислоту отримують з різних рослинних продуктів або молока. Це біологічно безпечний продукт, який широко використовується у косметології. Молочна кислота міститься в нашому організмі, наприклад, її виділяють м’язи при фізичній активності (крепатура), а також вона входить до складу натурального зволожуючого фактора, саме тому при його зменшенні шкіра стає сухою.

Засоби з молочною кислотою популярні серед дівчат, які звикли до ексфоліації і не хочуть відмовлятися від цих процедур навіть влітку. Молочна кислота стимулює синтез колагену і еластину і трохи відбілює шкіру. Завдяки цьому рельєф стає рівнішим, поліпшується тон, зникають дрібні недоліки і неглибокі зморшки.

Секретний інгредієнт: молочна кислота

Перевага косметики на основі молочної кислоти – її можна використовувати протягом усього року. Молекула цієї речовини досить велика і не може проникнути у глибокі шари шкіри, отже не травмує і не подразнює її. Це основна причина того, що пілінги і засоби для домашнього догляду на основі молочної кислоти часто призначають людям із тонкою чутливою шкірою і проявами купероза. Часто в пілінгу для шкіри навколо очей використовують саме цей інгредієнт.

З косметики на основі молочної кислоти можна сміливо починати своє знайомство з AHA-ексфоліантами: завдяки делікатній дії вона не викличе бурхливу реакцію у вигляді активного лущення або загострення висипань. При використанні засобів з молочною кислотою у складі, в денний час шкіру необхідно захищати від сонця: вибирайте зволожуючі крем, тональні основи або пудри з фактором УФ-захисту не менше 20.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також