Секретний інгредієнт: полімолочна кислота

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Полімолочна кислота – унікальна речовина, яка здатна творити справжні дива з нашою шкірою і завоювала своє місце під сонцем в естетичній медицині. У чому ж секрет?

Телеграм Beauty HUB

Полімолочна кислота вважається однією з найбільш ефективних ін’єкційних методик омолоджування і з успіхом застосовується в контурній пластиці ось уже понад 20 років. Вона створюється синтетичним шляхом, є потужним стимулятором колагену і вважається абсолютно безпечною для організму. Чим вона така гарна – розбираємося прямо зараз!

Що таке полімолочна кислота?

Полімолочна кислота, або полілактид (poly-L-lactic acid), являє собою гідрофобний, біодеградований полімер, отриманий з молочної кислоти. Так, тієї самої, яка самостійно виробляється нашим організмом і має масу цінних властивостей, через що широко використовується в косметології. Полімолочну кислоту добувають у вигляді кристалів PLA і відносять до сімейства фруктових кислот (альфа-гідрокислоти).

Будучи повністю біосумісними з нашим організмом, препарати на основі полілактиду не спричиняють алергію і відторгнення, не накопичуються в тканинах і вільно виводяться з організму, розпадаючись на воду і вуглекислий газ. Їх використовують у філерах і нитковій імплантації – одному з китів сучасної естетичної медицини.

Властивості й особливості

Ключовою особливістю полімолочної кислоти є здатність провокувати вироблення власної «гіалуронки» і запускати процеси регенерації. Звідси і сфера її застосування.

Головне завдання такої процедури – заповнити обсяги міжклітинного простору шкіри, поліпшити контури обличчя, розгладити зморшки, прибрати синці під очима, зняти сліди втоми, надати шкірі еластичність, усуваючи в’ялість і провисання.

Застосування й ефект

Під потужним впливом препарату на основі полімолочної кислоти в дермі відбувається цілий феєрверк з омолоджувальних реакцій. Клітини сполучної тканини (фібробласти) починають активно синтезувати волокна колагену, еластину, гіалуронової кислоти та інших будівельних речовин, запускаючи процеси відновлення й омолодження шкіри.

Через два тижні після введення в дерму кристалоподібного наповнювача вода з нього всмоктується, а її місце займають власні тканини пацієнта, які обволікають нанокрупиці полімолочної кислоти. Згодом вона виводиться з організму, залишаючи за собою щільний колагеновий каркас.

В результаті цих уколів молодості розгладжується рельєф шкіри, поліпшується її якість і колір, підвищується тонус, а недосконалості стають менш помітними. Наростання ефекту після процедури спостерігається протягом півроку, а тривалість дії зберігається в середньому від 12 до 24 місяців.

Подписывайтесь на наш Instagram и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також