Що говорять карти про війну Росії: прогноз від Максима Гордєєва

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Що говорять карти про війну Росії: прогноз від Максима Гордєєва

Таропрогноз про війну, який зробив Максим Гордєєв, дає відповіді на запитання: «Що чекає Росію?», «Яка доля Путіна?» і прогнозує, чим завершиться конфлікт для країни-агресора.

Професійний таролог Максим Гордєєв зробив розклад таро для України й Росії, щоб заглянути в майбутнє й отримати відповіді на запитання, які цікавлять всю країну. Відтак, експерт стверджує, що Україні карти прогнозують лише райдужні перспективи: у розкладі випала четвірка жезлів — дуже позитивна карта, яка віщує перемогу, тріумф, великий прибуток і здоров’я, а також тандем карт Сонця й зірки, які символізують світло й добро.

Таропрогноз для Росії абсолютно протилежний — країні-агресору Максим Гордєєв прогнозує розкол, падіння й бідність. Посередині розкладу лежить карта Вежа. Вона є символом несподіваних і небажаних змін, а також емоційних подій: агресії, обривання зв’язків, вплутування в дуже серйозні скандали тощо. Максим Гордєєв трактує цю карту як знак, що в Росії дуже скоро відбудеться падіння влади Путіна.

«Оцей удар блискавки, зображений на карті, символізує Україну. Українці виженуть Путіна з його вежі», — говорить Максим Гордєєв.

Що говорять карти про війну Росії

Цікавий факт про карту Вежі: найчастіше люди, яким вона випадає, починають ставити питання — за що їм усе це, і чекають відповіді. Власне таку риторику ми зараз бачимо серед росіян. Проте карта вказує на те, що відповіді вони не дочекаються, бо питання в корені невірне. Треба питати — для чого було все починати.

Поряд із картою Вежею лежить карта справедливості. У прогнозі для Росії це може означати лише одне: що зовсім скоро відновиться справедливість у світі, Росія почне відповідати й платити Україні і всьому світу за все скоєне зло.

У таропрогнозі для Росії випало дуже багато карт, які символізують переживання. Це підтверджує той факт, що дуже багато людей на території держави-агресора стурбовані економічним станом Росії, санкціями та скрутним майбутнім. Одна карта вказує на фінансову допомогу, яка ймовірно буде запропонована Росії. Однак розклад також показує, що держава не зможе її отримати через свою агресивну поведінку.

«Таро розклад дуже простий і говорить лише про одне: не нападайте на ту державу, яку ви недооцінюєте», — підсумовує таролог.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maksym Gordieiev 🔮 Гордеев (@maxgord)


Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також