Що говорять карти таро про війну: прогноз від Максима Гордєєва

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

таропрогноз Максим Гордеев

Таропрогноз про війну, який зробив Максим Гордєєв, дає відповіді на запитання: «Коли закінчиться війна в Україні», «Що нас чекає після неї?» і навіть подає орієнтовні цифри подій.

Таролог Максим Гордєєв стверджує, що карти прогнозують лише райдужні перспективи для українського народу. Він зробив розкладку карт онлайн і, відповідно до комбінацій таро, передбачив майбутнє України.

Перші дві карти розкладу символізують неправильний хід — вчинок дурня. Фігура, зображена на карті таро, стоїть на краю дороги й дивиться безодню. Це, за словами астролога, символізує шлях і майбутнє Путіна. Російський лідер створив справжнє пекло на землі й сам прямує туди ж.

Далі астролог витягнув карту із серцем, пронизаним ножами й карту Місяця. Перша символізує душевний біль, який зараз переживає кожен українець. Проте поряд лежить карта Місяця, яка прогнозує, що страждання будуть недовгими — душевні і фізичні рани дуже скоро загояться.

Тандем карт Сонця й зірки, які наступними витягує астролог, символізують світло й добро. Ця пара — ще одне підтвердження того факту, що на нашій стороні добро, правда і світло. Астролог Максим Гордєєв стверджує, що така карта з зіркою символізує світло в кінці тунелю.

Що говорять карти таро про війну: прогноз від Максима Гордєєва

«З нами всі вищі сили і вони говорять про те, що війна завершиться з позитивним для нас результатом. Тобто, ми в будь-якому випадку переможемо, у нас іншого варіанту не залишається. Ці карти — це не те, що ми можемо змінити, перемога буде нашою в будь-якому випадку», — говорить Максим Гордєєв.

У прогнозі таро від Максима Гордєєва випадає четвірка жезлів — дуже позитивна карта. Вона віщує перемогу і тріумф, великий прибуток і здоров’я. Як правило, вона з’являється в розкладі, коли черговий життєвий етап підходить до завершення і з’явилися перші позитивні результати. Дуже часто, карта є передвісником матеріального добробуту.

Фінальні дві карти прогнозу від Максима Гордєєва — вісімка й десятка. «Судячи з цих карт, можна говорити про період завершення війни. Це від восьми днів, до восьми місяців, приблизно. Це говорить не про те, що війна завершиться через вісім місяців, це означає, що весь негатив, який зараз відбувається, остаточно піде від нас і ми відновимося за цей проміжок часу», — прогнозує таролог.

Остання карта прогнозу — десятка пентаклів — символізує сім’ю, добробут і успіх. Її головні значення — процвітання, надійність та безпека, виконання якогось земного бажання. Карта безумовно належить до групи позитивних арканів і сповіщає, що те, заради чого людина або нація працювала, буде досягнуто.

«Друзі, розклад таро прогнозує успіх. Не буде в нас жодної ядерної війни, не буде путінського режиму. Потерпіть трішки, і все буде класно!», — на позитивній ноті підсумовує Максим Гордєєв.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maksym Gordieiev 🔮 Гордеев (@maxgord)

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також