Жага мандрів: книги про подорожі, які надихають

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Книги про подорожі та мандрівників є одним із сильних джерел натхнення на відкриття нових країн.

Розповідаємо про книги, які не тільки допомагають перенестися в уяві в дивовижні місця нашої планети, а й надихають здійснити незабутню подорож самим.

«Шантарам» Грегорі Девід Робертс

«Шантарам». Грегори Дэвид Робертс

Чудовий роман про Індію! Книга присвячена пригодам втікача-злочинця в одній із найбільш контрастних, суперечливих і загадкових країн світу. Шанувальникам сходу сподобається детальний опис індійських нетрів і розкішних палаців, божевільних переповнених потягів, глухих сіл і галасливих мегаполісів. Книга буквально просочена щирою любов’ю автора до Індії, яка передається і читачеві.

«Простаки за кордоном» Марк Твен

«Простаки за границей». Марк Твен

Книга розповідає про велику, як називав її сам автор, веселу, розважальну поїздку зі Сполучених Штатів Америки до Палестини через Марсель і Париж, Сицилію і Грецію, Одесу та Севастополь (куди Марк Твен потрапив за чужим паспортом). Це одна з найбільш захопливих і веселих книг про подорожі.

«Сім років у Тибеті» Генріх Харрер

«Семь лет в Тибете». Генрих Харрер

Автобіографічний роман альпініста і мандрівника, який бажає будь що виконати місію експедиції і дістатися заповітної вершини. Читачі дізнаються історію знайомства Генріха з маленьким Далай-ламою. Кожна сторінка просякнута любов’ю до Тибету, його культури і традицій.

«Дика» Шеріл Стрейд

«Дикая». Шерил Стрэйд

Вся книга – це спогади автора про місця, в яких він побував під час пішого походу вздовж узбережжя Тихого океану в 26 років. Вирушити в таку подорож героїню спонукали нещастя в родині: спочатку смерть матері, пізніше – крах шлюбу. Дуже відверта, емоційна і запальна книга про подорож реальної молодої жінки, яка, залишивши все, одна вирушила в небезпечну подорож довжиною 1770 км, аби знайти себе і почати життя заново.

«Стамбул. Місто спогадів» Орхан Памук

«Стамбул. Город воспоминаний». Орхан Памук

Турецький письменник Орхан Памук досліджує Стамбул, переплітаючи особисті спогади з культурною історією міста, в якому прожив понад 50 років. Він знайомить читачів із пам’ятниками і втраченим раєм Стамбула, вузькими вуличками, османськими віллами і каналами, а також з письменниками, художниками, журналістами і божевільними істориками, які описали півтора століття «модернізації» міста. У цікавий спосіб «портрет художника в юності» Памук перетворює на портрет художника в місті.

«Мистецтво подорожувати» Ален де Боттон

«Искусство путешествовать». Ален де Боттон

У книзі автора можна знайти відповіді на такі питання, як: чому людям властива «полювання до зміни місць», чи можна подорожувати, не виходячи з дому, чому під час подорожі все навколо сприймається зовсім інакше? Ален де Боттон доведе, що люди вирушають у подорожі не тільки для того, щоб відпочити й отримати враження, але і для того, щоб випробувати ні з чим незрівнянні відчуття свободи і щастя.

«Квітка пустелі» Дірі Уоріс

«Цветок пустыни». Дири Уорис

Натхнення автобіографія відомої фотомоделі Уоріс Дірі. У книзі вона розповідає справжню історію свого життя, як у віці 4-х років вона зазнала насильства, в 5 років пройшла обряд обрізання, який понівечив її на все життя, а в 13 років зважилася втекти з дому. Дірі пише: «Якщо мені вже не можна повернутися назад, отже, можна рухатися тільки в одному напрямку – вперед». Через роки кочівниця з сомалійської пустелі стала всесвітньо відомою супермоделлю і спеціальним послом ООН.

«Одноповерхова Америка» Ілля Ільф і Євген Петров

«Одноэтажная Америка». Илья Ильф и Евгений Петров

Неймовірно пізнавальне оповідання про подорож двох радянських кореспондентів до Сполучених Штатів, написане легко і з чудовим гумором. Хоча з того часу минуло вже понад 80 років, кажуть, що Америка не дуже змінилася: все ті ж прекрасні дороги, той самий культ автомобілів та іншої техніки, такий само галасливий і блискавичний Нью-Йорк, і ті ж прості, однакові одноповерхові міста. Захоплива книга про подорожі, яку легко можна використовувати під час складання свого маршруту Америкою, і як приклад захопливих і веселих подорожніх нотаток.

«Їж Молися Люби!» Елізабет Гілберт

«Ешь, молись, люби!» Элизабет Гилберт

Історія жінки, яка зважилася на глобальні зміни у своєму житті, кинула все і вирушила в подорож світом, підкорила серця мільйонів читачів. Три країни – Італія, Індія та Індонезія – допомагають героїні знайти внутрішню гармонію і свободу. Читаючи роман, хочеться одразу вирушити підкорювати одну з цих чудових країн.

«Пляж» Алекс Гарланд

«Пляж». Алекс Гарланд

Історія трьох молодих авантюристів, які вирушили в подорож без чіткого плану і зворотних квитків, знайшли, а потім втратили свій рай на землі, а разом з ним й ідеальне, на перший погляд, співтовариство. Автор зі знанням справи описує улюблені теми молодих ескапістів: спонтанна подорож, райський острів, легкі наркотики й «ідеальне» ком’юніті, що живе далеко від повсякденного цивілізації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також