Щоденник Цибульської: Будапешт, секс і «смак» українських чоловіків

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Редакція Beauty HUB запускає новий формат авторських статей, які тепер будуть вести наші колумністи: експерти, підприємці, спортсмени і народні улюбленці. Сьогодні у нас в гостях - Оля Цибульська, співачка, теле- і радіоведуча.

Колись давно я жила в Будапешті. Пробувала на смак місцеве телебачення і хлопців. Скажу чесно: телебачення краще. Бо чужі хлопці для мене на запах, як господарське мило – знаю, що стерильно і не погано, і може дуже модно, але не збуджує.

Боже спаси, я не расистка. І на картинках вони всі дуже красиві, але говорити, снідати і засинати з ними ніяк. Дуууууже повільні. Може ось вона – європейська врівноваженість, і оте хюге, про яке пишуть шведи. Але ні.

Навіть з букетом у 101 троянду, італійськими ресторанами і прикрасами з ціною як номер телефону – не моє. Важко будувати стосунки з людиною, яка поцілунки в смс заміняє значком “x”, скандал – пропозицією подивитись на Балатон, а романтику – спокійним вечором, що починається вже в 17:00. Я лишень прокидаюсь нормально до цього часу. І нема оцієї пристрасті, #образиласьбовсьо і нема куди взути туфлі на підборах. Бо він 156 см і любить прогулянки в кедах.

Як людина, яка провела 704 весілля, не думаю що Любов дивиться на паспорт, коли стріляє в серця. І сиві, і віком за 70, ми всі дуже схожі на немовлят: нам треба турбота, увага, ніжність і ніякого сексу.

Життя без сексу. Це як життя до коронавірусу. Складно згадати. Але коли виходить – метелики в животі.

Так от про Будапешт. Я й досі думаю, що наші хлопці набагато смачніші. Стоп всім, хто вирішив, що я перепробувала у чоловічому супермаркеті весь товар. Брехня. Я западенка. У нас все через #мамататоблагословили. А для серйозних справ я б їх всіх через кордон не натаскалася б. Навіть без карантину.

Просто вірю: люблю і ненавиджу доходить чоловікам швидше, коли ти кричиш ці слова по черзі і тією мовою, яку він всотав з молоком мами.

Коли посилаєш людину – треба так, щоб не збився з координат. Давайте берегти наших чоловіків. І тих, хто героїчно народжує їх на цей світ з нашими виплатами на дитину. Вони найсолодші у світі. Це я вам як мама п’ятирічного Нестора заявляю.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також