Щоденник Цибульської: як зняти бюстгальтер і потрапити в Forbes

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чому дихати вільними грудьми - це не зовсім те, про що ти зараз подумала, і при чому тут Victoria's Secret. Наш колумніст Оля Цибульська знову ділиться своїми одкровеннями з читачами Beauty HUB.

Вночі в телефоні знайшла СІСЬКИ. Не свої. Мої маленькі, і я їх майже не фоткаю. Хіба раз на місяць для чоловіка, щоб відправити йому, коли отримую текстом “Можна зателефонувати пізніше?”. Дзвонить зразу.

Я знайшла чужі. Великі, гарні та текст під ними, що носити бюстгальтер шкідливо. Ніби ця деталь гардеробу за “надцять” тисяч гривень заважає спині триматись рівно, лімфі циркулювати в районі наших персів і збільшує шанси зустрічі з лікарем, який буде їх жмакати і шукати діагноз.

Носити не можна. Давати частіше жмакати чоловіку – треба.

Лікаря, який жмакає, я не боюсь. Раз на рік завжди перевіряю своє здоров’я. І тобі раджу. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya)

А от історія з бюстгальтером мене налякала. Я в голові порахувала гроші, які могла зекономити на мереживній деталі з 5-го класу і… ясно побачила себе на обкладинці Forbes поруч з Цукербергом. 

Потім відкрила шафу і почала розглядати своїх улюбленців.
З пуш-апом і без, чорні і бордові, мереживні і ті, що дуже незручні. Така купа незрозумілих для племінних жінок штук.

Колись після “мяу-мяу” і шопінгу в нью-йоркському Victoria’s Secret (події можна переставити місцями), я запитала Мусіка, яка білизна на мені була до наших ох і ах. Чоловік зізнався, що не запам’ятав. І не звертає на неї увагу. Бо важливо яка я, а не речі на мені. Але купить все, в чому я собі подобаюсь. Бо коли я собі подобаюсь і включаю режим “гаряча штучка”, то він в бонусі.

Два дні ходжу без бюстгальтера. Груди не виросли. Але якось дійсно дихається легше. Все, що стримує, – не моя історія. Тому я викинула з життя колишнього, який вчив як мені дихати. І, може, викину свої бра.

Може, бо бути з Цукербергом в одному фінансовому просторі, зберігаючи свої доходи в бюстгальтерах, – дуже сексі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також