Шоу «Супермама»: усе, що треба знати про сімейне реаліті

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Шоу «Супермама»: усе, що треба знати про сімейне реаліті

Минулого тижня на телеканалі СТБ стартував четвертий сезон українського психологічного сімейного реаліті «Супермама». Розкриваємо цікаві факти, а також розповідаємо, чому варто його переглянути.

Виховання дітей — процес, який потребує психологічних навичок, фізичної підготовки, терпіння та цілий спектр інших рис характеру. Телеканал СТБ створив проєкт, який допомагає дорослим пройти школу батьківства й навчитися комунікувати з малечею.

Суть шоу «Супермама»

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от СуперМама СТБ ⭐️ЮЛІЯ ШОЛУДЬКО👄 (@yuliyasholudko)

«Супермама» — психологічне реаліті, яке показує реальні будні матусь. Початок шоу й першого сезону відбулися 6 квітня 2020. Другий сезон вийшов на телеекрани у жовтні 2020, а третій — у березні 2021. Четвертий сезон розпочався 27 вересня цього року.

У межах проєкту щотижня чотири матусі змагаються за титул «Супермама». З понеділка по четвер вони ходять одна до одної в гості, спостерігають за побутом та сімейним життям: перевіряють чистоту та затишок у будинку, оцінюють методи виховання дітей, довідуються про щастя чоловіка та гармонію у подружньому житті. Також береться до уваги самореалізація матусь у кар’єрі чи приватному житті. На аналіз життя кожної конкурентки відводиться цілий день. Відтак чотири дні на тиждень конкурсантки знайомляться між собою, у п’ятницю озвучують власні думки.

Наприкінці тижня конкурсантки зустрічаються на нейтральній території, оцінюють одна одну і виставляють свої бали. Окрім матусь, свої коментарі також виголошує експерт.

«Супермама»: суддя

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

За конкурсантками шоу «Супермама» пильно стежить гуру сімейної психології Дмитро Карпачов. Спеціаліст проходив сертифікацію у Московському гештальтному інституті, Європейській асоціації психології, Міжнародному Еріксонівському Університеті, а також працював психологом-консультантом у багатьох вітчизняних шоу.

Психолог упродовж усього тижня коментує поведінку матусь, розповідає про тонкощі у вихованні дітей і висловлює власну думку щодо різних методів виховання.

У п’ятницю Дмитро Карпачов влаштовує тотальний розбір польотів: дає свої рекомендації стосовно виховання дітей, робить висновки щодо дітей та чоловіків. Суддя також дає додаткових десять балів мамі, у чиїй сім’ї найкраща психологічна атмосфера.

Супермама: конкурсантки

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

У шоу «Супермама» може взяти участь кожна українська матуся. Телеканал СТБ регулярно проводить кастинги і відбирає оригінальних жінок, які використовують нестандартні підходи до виховання дітей, а також вирізняються особливими рисами характеру. Відтак у реаліті «Супермама» брали участь матусі-діджеї, художниці, а також фахівці з криптовалюти.

На думку експерта Дмитра Карпачова, шоу транслює різні тонкощі материнства, показує жінкам, як варто ставитися до дітей, а які методи виховання і способи спілкування травмують і можуть зруйнувати сім’ю.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також