Словник молодіжного сленгу: що таке бомбити

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Словник молодіжного сленгу: що таке бомбити

Ви точно чули від своєї дитини-підлітка або когось із знайомих, що його «бомбить не на жарт». Що це означає і як перевести популярний жаргон простою людською мовою? Давайте з’ясовувати.

Перш ніж з’ясувати значення слів «бомбити» і «бомбанули», рекомендуємо ознайомитися з декількома попередніми цікавими статтями та дізнатися, що таке ауф, що в молодіжному сленгу означають жаргонізми агритися і азаза, а також, як зрозуміти дивне слово байтити.

Що означає «бомбити»

Вираз демонструє, що у підлітка від чого-небудь «підгоряє» п’ята точка. Школярі та інтернет-користувачі використовують сленгове слово, коли хочуть позначити своє обурення чимось. «Бомбити» означає проявляти крайній ступінь роздратованості, короткочасний емоційний вибух. Також можна сказати, що воно означає стан серйозного невдоволення тим, що відбувається, коли людина перебуває в стані злості, люті, гніву. Синоніми: злитися, психувати, гніватися, скаженіти.

Крім дитячого та підліткового середовища, слово «бомбити» також застосовується в спілкуванні дорослих. Спочатку цей сленговий вираз звучав, як «бомбить пукан», яке вживалося в значенні «сильне печіння в районі п’ятої точки». Потім прижилися його скорочені версії «бомбити» або ж «бомбанули».

Якщо ви почуєте фразу «мене бомбануло», це означає, що у людини всі справи йдуть не так, як їй хотілося б, і це змусило її лютувати. Або, наприклад, досить часто можна почути від зірок і блогерів в соціальних мережах, що у їх «хейтер знову бомбить». Це означає, що для деяких людей популярність, успіх і досягнення цієї конкретної людини – нестерпні.

Приклади використання

***

Від новини про черговий локдаун у всіх бомбануло.

***

Від цих уроків мене бомбить.

***

Ви так різко реагуєте на хейт, що не бомбить, бува, у вас?

***

Його вбили в грі, ось у нього і бомбить…

***

Ось кілька речей, від яких у геймерів бомбить.

***

Стереотипи, від яких у суспільства бомбить.

***

У неї бомбить з приводу і без.

***

Судячи з коментарів у соцмережах, багатьох людей від вас зараз сильно «бомбить».

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також