Словник молодіжного сленгу: що таке пруф

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Словник молодіжного сленгу: що таке пруф

У цій статті ми розповімо, що таке пруф у молодіжному сленгу, як виникло це слово і в яких випадках їх хтось може від вас вимагати.

У сучасному світі людям старшого покоління стало дуже складно розуміти підлітків і молодь. Міленіали і зумери постійно придумують нові слівця і навіть вигадують свої значення давно відомих понять. Саме тому ми створили словник молодіжного сленгу, щоб вам було простіше з усім цим розібратися.

Що означає «пруф»

Пруф – це підтвердження, факт, аргумент. Термін прийшов до нашого життя з появою комп’ютерів, онлайн-ігор і глобалізації англійської мови. В оригінальному перекладі proof означає «доказ», однак сучасній молоді легше сказати «пруф», адже цей варіант коротше і вимовляється швидше.

Слово зазвичай використовується в інтернет-сленгу коментаторами на YouTube та інших сервісах, геймерами в онлайн-іграх, а також просто тинейджерами в розмовній мові й месенджерах. Коли говорять «дай пруфи», «надай пруф» або «пруф у студію», це означає, що від людини хочуть отримати підтвердження сказаних слів фактами (фотографіями, скриншотами, документами).

Якщо ваша дитина говорить, що отримала п’ятірку з нелюбимого предмета в школі, вимагайте пруф. Раптом його слова виявляться пранком?

Також існують похідні від слова «пруф»:

  • пруфпік – це фотографія, яка підтверджує правдивість сказаного (утворено шляхом з’єднання слів proof – доказ і picture – картинка);
  • пруфлінк – доказ у вигляді посилання на будь-яку статтю, на яку посилається людина (утворено від proof і link – посилання);
  • запруфати і пруфанути – довести що-небудь.

Тепер ви знаєте, що пруф і пруфи – це аналог слова «доказ», але вживати сленг потрібно правильно, тому ознайомтеся з варіантами використання слів нижче.

Приклади використання слова «пруф»

***

Це все весело, звичайно, а пруф можна?

***

Пруф надайте, будьте люб’язні.

***

Ось, будь ласка, пруфпік.

***

Післязавтра опублікую пруф на каналі.

***

Які вам ще пруфи від мене потрібні?

***

Що тобі запруфати? Можу скрини скинути.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також