Словник молодіжного сленгу: що таке жиза

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Словник молодіжного сленгу: що таке жиза

Продовжуємо вивчати молодіжний сленг, і в цьому матеріалі розберемося з виразом, яким ми називаємо те, що знайоме практично всім у цьому світі. Що означає слово «жиза», в яких випадках і навіщо його вживають – читайте далі.

У словнику підлітків особливу популярність має термін «жиза». Найбільш часто воно зустрічається в коментарях під відео приколами й інтернет-мемами, де висміюється впізнавана ситуація або типові персонажі.

Що означає «жиза»

Як не складно здогадатися, жиза – це скорочене від слова «життя». Слово також можна трактувати як «життєва ситуація», «селяві» або «таке життя». У Мережі термін вживається в значенні «щось дуже правдоподібне, життєве, що зустрічається в житті». Зазвичай використовується як схвальний коментар у відповідь на вдалий жарт, впізнавану ситуацію або історію про типового персонажа. Простими словами, обставини, в яких кожен бував і відчував ті ж почуття, – ознаки справжньої жізи.

Наприклад, користувач побачив мем, що описує випадок, з яким він особисто колись стикався, або те, що відбувається з ним регулярно, повсякденно, і пише: «Блін, яка жиза!» Або якщо якось ви захочете похвалити жарт своєї дитини-підлітка за життєвість, досить просто сказати: «Жиза». Уточнювальні слова не обов’язкові, дитина і так все зрозуміє.

Приклади використання

***

Починати худнути за місяць до літа – така жиза.

***

– Я знову проспав весь день

– Жиза, я теж.

***

Ах, як це знайомо. Прям жиза!

***

Ось вона – справжня жиза.

***

Твоя історія нагадала мені одну людину. Жиза, кароч.

***

– Як твоя відпустка?

– Пролетіла, як два дні.

– Блін, жиза))

***

Всім класного настрою! І нехай «жиза» завжди вам усміхається!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також