Соляр в астрології: що це таке і чому важливий для кожного з нас

Персональний новий рік в астрології називається соляром. Солярний рік починається у день народження, при цьому час настання соляра залежить від місця та часу вашої появи на світ. Триває соляр 12 днів, кожен із яких важливо провести правильно, щоб рік був вдалим у всіх сферах життя. Саме в цей період відбувається закладання подій всього наступного року. Розкажемо докладніше, що таке соляр, а також про важливі моменти солярного року та як розрахувати соляр самостійно.

Солярний гороскоп – дуже важливий та цікавий метод астрологічного прогнозування. Соляр розраховують, аналізуючи становище Сонця в момент повернення в ту точку Зодіаку, де воно перебувало в момент народження людини. При розрахунках соляра враховують розташування планет у будинках гороскопу, аспекти між ними. Розрахувати соляр просто, в інтернеті можна знайти масу програм, які зроблять це за кілька секунд. Важливо інше – правильна інтерпретація отриманої інформації, а головне – обчислення напрямку, де зустріти соляр.

Як пов’язані натальна карта та соляр в астрології

Термін соляр походить від латинського слова sol – Сонце. Вперше солярний гороскоп склали французькому королю, набагато пізніше солярною астрологією займався французький фахівець родом із Херсона – Олександр Волгін. Він є автором посібників «Метод сонячних звернень» та «Місячна астрологія», які сьогодні вважаються основою для розрахунків солярного гороскопу.

Натальна карта в астрології – це програма розвитку людини від народження і на все життя. Змінити будь-що в натальній карті неможливо. На її основі складають гороскоп людини на рік, а ось для солярного або сонячного гороскопа важливим є астрологічний час народження. У солярі має значення не сам прогноз, а низка умов, які необхідно виконати, щоб рік був успішним у всіх сферах життя. Якщо правильно провести соляр, то можна згладити або навіть запобігти негативним моментам, закладеним у натальній карті.

Розраховувати соляр краще за пів року до дня народження. Це важливо, оскільки в розрахунках вказується місце, де необхідно зустріти соляр, і воно може бути за тисячі кілометрів від вашого місця проживання, до того ж щороку змінюється. Правильна зустріч соляра дозволить наступного року вирішувати важливі життєві завдання та пом’якшити негативні події.

В астрології виділяють також суперсоляр – це 33, 66 та 99 день народження. У ці роки закладається основа на кожні 33 роки. Тому, якщо у вас на носі 33-річчя, поставтеся до соляра з особливою увагою – зустріньте його у правильному місці та з правильним настроєм.

Соляр – це не чарівна паличка, скоріше – робота над собою.

Основні поняття та використання соляра

 • Солярна карта. Це астрологічна карта, яка побудована на момент точного повернення Сонця в натальну позицію. Вона аналізується для прогнозування подій і тенденцій на наступний рік.
 • Аналіз будинків. У солярній карті особлива увага приділяється стану будинків. Перший будинок солярної карти вказує на основні теми та енергії року.
 • Планети в будинках. Положення планет у різних будинках солярної карти показує, які сфери життя будуть активні протягом року.
 • Аспекти між планетами в солярній карті також відіграють важливу роль. Вони можуть вказувати на напругу чи гармонію у різних сферах життя.
 • Для глибшого розуміння солярної карти астрологи часто порівнюють її з натальною картою. Це дозволяє виявити, які події чи теми можуть бути особливо значущими.

Соляр щодня: як провести і чого не можна робити

Якщо ви знаєте точні координати свого соляра, варто приїхати на місце раніше. Річ у тім, що мають велике значення також кілька днів до соляра, коли ви можете провести аналіз минулого року та налаштуватися на майбутній. Крім того, день соляра може бути на день раніше або пізніше дати вашого народження. У міру дорослішання людини дата може зрушуватися. Наприклад, люди, народжені 1 січня о 18:00, можуть відзначати соляр 31 грудня о 17:00. Астрологи рекомендують перебувати у точці проведення соляра не менше трьох діб.

 1. Перший день соляру. Почніть день з медитації, сконцентруйтеся та розслабтеся. Щоб підвищити свої вібрації, можна подякувати Всесвіту, конкретним людям, а головне, собі. Астрологи також рекомендують прописати свої бажання: чого хочете насправді, як ви цього досягатиме, що може перешкодити, як подолати тощо. У процесі медитації слід спробувати уявити, що цілей вже досягнуто, і відчути радість від позитивного результату. День соляра зустрічають в одязі кольору сонця (золотий, жовтий, помаранчевий). Не можна сумувати, навпаки – влаштуйте свято, але виключіть із меню алкоголь. На святковому торті не має бути свічок, адже задуваючи їх, ви задуваєте свою життєву енергію. Хоч невеликий шматочок торта має дістатись усім – так рік буде  успішнішим.
 2. Другий день соляру. Якщо перший день соляра – веселе свято, то другий треба присвятити лише собі, звертаючи увагу на емоційний стан. Наприклад, можна побалувати себе SPA-процедурами, шопінгом чи провести день у сімейному колі.
 3. Третій день соляра присвятіть своєму оточенню. Період ідеальний для розлучення з токсичними людьми та нових знайомств. Ви маєте оточити себе лише позитивними персонажами.
 4. Четвертий день соляра – турбота про дім. Сміливо влаштовуйте генеральне прибирання, можна викинути всі непотрібні речі.
 5. У п’ятий день соляра подумайте про кохання та романтику у своєму житті. У цей день влаштуйте романтичний вечір з другою половинкою, а якщо такої немає, просто помрійте про те, що скоро зустрінете її.
 6. Шостий день соляра дуже важливий, адже сьогодні потрібно подбати про своє здоров’я. Наприклад, заплануйте на цей день медичне обстеження (діагностика, лабораторні дослідження, візит до сімейного лікаря/конкретного фахівця) або почніть прийом ліків.
 7. Сьомий день соляра відповідає за партнерство та шлюб. Мрієте вийти заміж? Вирушайте розважатися, високі шанси саме сьогодні зустріти свою людину.
 8. Восьмий день соляра має бути присвячений питанням фінансової сфери. Сміливо робіть інвестиції, закривайте кредити та віддавайте борги. Якщо зараз ваші фінанси співають романси, можете зробити перший внесок у своє благополучне життя. Як варіант: в конверт червоного кольору покладіть трохи грошей – це буде перший транш, а потім відкладайте туди, поки не назбирається потрібна сума чи то на покриття боргу, чи просто на мрію.
 9. Дев’ятий день соляра відповідає за мандрівки. Не сидіть вдома, зробіть вилазку на природу або просто помрійте, як буде чудово, коли ви потрапите туди, куди давно хотіли. Почніть вивчати іноземну мову. Ідеальний варіант таки вирушити в подорож, візьміть відпустку.
 10. Десятий день соляра підходить для вирішення питань роботи і кар’єри. Можна відкрити чи запланувати старт нового бізнесу, а у начальника – запитати про підвищення, відправити резюме, сходити на співбесіду. До речі, щоб задобрити шефа, почастуйте його чимось. Незабаром із подивом помітите, що нова посада дістається вам, а не колегам.
 11. В одинадцятий день соляра необхідно опрацьовувати свою мрію, шукайте натхнення на нові звершення, розставте пріоритети.
 12. Останній, дванадцятий день соляра – період підбиття підсумків, відпочивайте.

Соляр та знаки Зодіаку

 • Соляр в Овні – рік значних змін та досягнень, якщо спрямувати його енергію у конструктивне русло.
 • Соляр у Тельці може бути вдалим для фінансових справ, інвестицій та накопичень, а в особистому житті з’явиться акцент на стабільності і тривалих відносинах, але й може вимагати від вас терпіння й наполегливості у досягненні своїх цілей.
 • Соляр у Близнюках – рік, насичений спілкуванням, навчанням та новими можливостями для інтелектуального й особистого зростання. Важливо використовувати цей період для розширення кругозору, але зберігати фокус на головних цілях і завданнях.
 • Соляр у Раку – приділяйте увагу відпочинку, релаксації та методам зниження стресу, проводьте більше часу з близькими, підтримуйте гармонію у стосунках, довіряйте своєму внутрішньому голосу та приймайте рішення, спираючись на внутрішні відчуття.
 • Соляр у Леві – рік буде яскравим та насиченим, якщо ви будете використовувати свої сильні сторони та прагнути до самореалізації. Використовуйте свою енергійність і лідерські якості для досягнення цілей, творчо підходьте до завдань.
 • Соляр у Діві – використовуйте цей період для покращення самоорганізації та планування, приділіть час навчанню й саморозвитку. Можливі конфлікти через надмірну критичність, тому важливо бути уважним до слів і дій.
 • Соляр у Терезах – рік, який буде зосереджений на питаннях, пов’язаних із відносинами, балансом, справедливістю та гармонією. Ви можете опинитись у ситуаціях, де потрібно буде виступати посередником або шукати справедливих рішень.
 • Соляр у Скорпіоні – щоб максимально використати вплив цього року, важливо залишатися відкритим для змін і готовим до дослідження своїх внутрішніх мотивів та бажань. Допоможуть медитація й самоаналіз.
 • Соляр у Стрільці – обіцяє динамічний і насичений рік, сповнений можливостей для зростання та розвитку у різних сферах життя. Можливі далекі подорожі, вивчення нових культур та ідей, гарний час для початку нових курсів, отримання знань і розширення кругозору.
 • Соляр у Козерозі – підвищена увага до кар’єрних питань, професійного зростання та побудови репутації, важливо приділяти увагу плануванню та структуруванню своїх дій. Можливо, доведеться стикатися з різними перешкодами й викликами, але соляр у Козерозі дає силу та витривалість для їх подолання.
 • Соляр у Водолії – рік може бути відзначений бажанням більшого особистого простору та самовираження, незвичайними рішеннями, збільшиться соціальна активність, з’являться нові друзі та зв’язки, почнете займатися чимось новим і передовим.
 • Соляр у Рибах – рік роботи зі своєю інтуїцією, можете сміливо їй довіряти у прийнятті важливих рішень. Ви будете багато піклуватися про навколишніх, але не жертвуйте при цьому собою, адаптуйтеся до обставин, що змінюються, будьте гнучкими в різних ситуаціях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також