Спортивний режим: важливі причини займатися з тренером

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Чому потрібно займатися спортом із персональним тренером, хоча б на перших порах? За відповіддю на це питання Beauty HUB звернулася до професіонала.

Додатки та соціальні мережі зробили спорт доступним заняттям: кожен відчуває, що може впоратися з будь-якими тренуваннями самостійно. Адже це легко: ввімкнув відео з відомим тренером, прочитав кілька статей, підписався на фітнес-блогерів і все, просто повторюй собі вправи за ними. Але по факту все складніше.

Звичайно, якщо ви займаєтеся якимось видом спорту не перший рік, то «на перевірку» до свого коуча ходити щомісяця зовсім не обов’язково. Але для новачків інша справа.

Ми запитали тренера, чому самостійні заняття спортом треба поєднувати з тренуваннями під контролем професіонала й навіщо новачкам потрібен тренер хоча б на перших порах.

На головні питання про спортивний режим відповіла Лера Корж, welness-тренерка, співзасновниця проєкту AVQ fitness.

Лера Корж

− Навіщо потрібен персональний тренер?

− Якщо ви в спорті новачок, то тренер дійсно необхідний. Бо є техніка виконання, яку необхідно освоїти, щоб не нашкодити собі. Саме цей етап більшість пропускає, вважаючи себе експертами, що в подальшому може не привести до результату або ж призвести до травм. А ще брак мотивації: дуже складно, коли тільки починаєш тренуватися, тримати себе в графіці, не пропускати тренування, дотримуватися харчування, тому потрібен ментор/тренер, який буде контролювати й мотивувати вас.

Коли у нас щось болить, ми звертаємося до лікаря, до фахівця в цій сфері, так і зі спортом, якщо хочете отримати результат, вам потрібен фахівець!

− Як новачкам вибрати тренера? На які чинники звертати увагу?

− Спочатку тренер повинен викликати у вас симпатію, потрібно поспілкуватися з людиною та зрозуміти, чи зможете ви довіряти їй. Переконатися в її компетенції. Наприклад, потрібно знати, що дівчатам протипоказані виснажливі тренування й важка вага, якщо тренер вас планує тренувати саме так, варто засумніватися в його індивідуальному підході. Дуже часто тренери в залі займаються з усіма по одній схемі, незалежно від потреби (я досить часто бачу подібне в залі). Також ваш тренер повинен розбиратися в побудові правильного раціону. Без харчування, на одних тренуваннях, ви ніколи не досягнете бажаного результату.

Три головні причини, чому дуже важливо займатися з тренером.

  • Правильно підібрані схеми тренувань і харчування під ваші потреби.
  • Навчання техніки-виконання, щоб дійсно включалися потрібні м’язи.
  • Робота в команді: ви і професіонал, який приведе вас до результату і не дасть відступити. Мотивація й контроль!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також