Сприятливі дати для весільної церемонії у 2021 році

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Сприятливі дати для весільної церемонії у 2021 році

Якщо вас досі мучить питання: «Яку дату обрати для весілля?», загляньте в матеріал від Beauty HUB. Ми підготували перелік дат, сприятливих для проведення весільної церемонії у 2021 році.

Кожна закохана пара бажає одного дня втілити мрію про розкішну церемонію вінчання в реальність. І, мабуть, у всіх пар всередині жевріє страх, що на весіллі у будь-який момент щось може піти не так.

Експерти запевняють, що ідеальне весілля вам може зробити виключно команда професійних організаторів, родичі кажуть, що для незабутнього святкування важливо всього лиш зібрати найближчих людей та увімкнути позитивний настрій. А от астрологи стверджують, що те, як пройде ваше весілля, та й загалом, як будуватиметься сімейне життя, залежить від дати, на яку ви призначите церемонію вінчання. Який із цих варіантів вірний, вирішувати вам, а ми від себе залишимо тут дати, сприятливі для весілля у 2021 році.

Сприятливі дати для весільної церемонії у 2021 році

Сприятливі дати для весільної церемонії в червні 2021 року

На думку астрологів, перший місяць літа — ідеальний час для проведення весілля. Сімейне життя пар, які об’єднають свої серця в червні, буде сповнене взаєморозумінням, тому що м’яка й тепла енергія початку літа врівноважить їх відносини і згладить гострі кути.

Найвдалішими днями для весільної церемонії фахівці називають 1, 16, 17, 23 і 30 червня. Не варто одружуватися у такі дні:  3, 5, 9, 10, 17, 26 і 29 червня.

Сприятливі дати для весільної церемонії у 2021 році

Сприятливі дати для весільної церемонії в липні 2021 року

Парам, які прагнуть спокійного сімейного життя без надлишку емоцій, астрологи радять одружуватися 14 або 31 липня. Ці дати є найбільш сприятливими для укладення міцного союзу між двома зрілими людьми. Але якщо ці дні з якихось причин вас не влаштовують, можете не розчаровуватися.

Сприятливими для одруження буде також 4, 12 та 16 липня. Не варто планувати святкування на: 1, 3, 6, 8, 13, 28 і 29 липня.

Сприятливі дати для весільної церемонії у 2021 році

Сприятливі дати для весільної церемонії в серпні 2021 року

Початок оксамитового сезону, коли сонце вже більш м’яке, а дні ще досить довгі, допоможе укласти вдалий шлюб. На думку астрологів, на пари, які одружаться у перші дні серпня, чекає життя без ревнощів, необґрунтованих сварок та образ.

Чудовим варіантом для проведення весілля стануть усі дати з 1 по 8 серпня, а також з 12 по 31 серпня. В інші дні цього місяця весілля планувати не варто.

Сприятливі дати для весільної церемонії у вересні 2021 року

Згідно з гороскопом, а також з українськими традиціями, вересень — один із найкращих місяців для весілля. Пари, що уклали союз на початку осені мають усі шанси разом здобути як матеріальне, так і духовне багатство.

Вдалими днями для організації весілля є перші числа вересня, а саме 1, 2, 7, 10, а також усі числа з 20 по 29 вересня. На середину вересня святкування краще не планувати.

Сприятливі дати для весільної церемонії у 2021 році

Сприятливі дати для весільної церемонії в жовтні 2021 року

Астрологи стверджують, що пари, які поєднають свої долі в період, коли Земля вдягається в золоті шати, збережуть полум’я любові на ціле своє життя.

Найкращими датами для весілля в цьому місяці фахівці називають з 1 по 13 жовтня, а також з 15 по 31. Несприятливим є 14 число.

Сприятливі дати для весільної церемонії у 2021 році

Сприятливі дати для весільної церемонії в листопаді 2021 року

Згідно з астрологією, весільні обітниці, промовлені в листопаді 2021 року назавжди залишаться в серцях закоханих, а любов та пристрасть ніколи не покидатиме їх.

Сприятливі дні, щоб обмінятися обручками — 14, 17, 19 листопада. Не найкращим варіантом для весілля є початок і кінець місяця.

Сприятливі дати для весільної церемонії у грудні 2021 року

Грати весілля у грудні рекомендується тим, хто мріє про велику сім’ю, багато дітей, а також про злагоду та затишок у домі.

Найкращі дні для походу до вівтаря — 10, 15, 17 грудня. Натомість не бажано грати весілля 2, 22, 23, 25, 29 і 30 грудня.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також