Суперзірка українського шоу-бізнесу Макс Барських уперше виступить в Osocor Residence

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Суперзірка українського шоу-бізнесу Макс Барських уперше виступить в Osocor Residence

Макс Барських заспіває новий міжнародний суперхіт Bestseller і улюблені пісні слухачів в Osocor Residence.

15 травня головний адепт ретровейву в СНД Макс Барських уперше виступить у столичній резиденції відпочинку Osocor.

Хіти Макса Барських звучать на радіостанціях СНД частіше за інших виконавців, що підтверджують численні нагороди та радіомоніторинг компанії TopHit. Його музичні шоу вражають масштабністю, а видовищні кліпи – завжди на крок попереду сучасних трендів. Його гастролей за кордоном не злічити, а американський Forbes називає співака музичним послом України у світі.

Артист тримає високу планку вже не один рік і не планує зупинятися. Його новий суперхіт у дуеті із Zivert – яскраве тому підтвердження. Нещодавно артисти випустили справжній міжнародний Bestseller у стилі кіберпанк. Це історія про дві душі, тілами яких керує штучний інтелект. Усе, що залишається закоханим, – зустрічі у віртуальних снах оцифрованого світу.

Bestseller блискавично злетів на перші сходинки за кількістю прослуховувань у Apple Music в Україні, Білорусі, Естонії, Литві, Вірменії, Узбекистані та інших країнах СНД і балтійського узбережжя. Зокрема, потрапив до ТОП-100 у Польщі. Так само і кліп на дуетну пісню від Алана Бадоєва розірвав YouTube. Сьогодні відео посідає лідируючі позиції в розділах «Тренди YouTube» і «Тренди «Музика»» в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Литві, Естонії та Казахстані.

Суперзірка українського шоу-бізнесу Макс Барських уперше виступить в Osocor Residence

Одними з перших почути наживо новий бестселер від Макса Барських ви зможете 15 травня. Не пропустіть одну з головних музичних подій сезону в Osocor Residence.

Білети можна придбати тут.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також