“Євробачення-2021”: чию перемогу прогнозують букмекери

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

"Євробачення-2021": чию перемогу прогнозують букмекери

Головний європейський конкурс пісні відбудеться вже у травні 2021 року після тривалої перерви довжиною у два роки. На чию перемогу в "Євробаченні-2021" роблять ставку букмекери – розповідаємо в матеріалі.

У 2021 році «Євробачення» нарешті відбудеться! Нагадаємо, що в 2020-му його поспішно скасували через пандемію коронавірусу, тому меломани чекають на нього з подвійним захопленням. Фінал відбудеться у Роттердамі 22 травня, а півфінали пройдуть 18 і 20 травня.

Букмекери вже щосили роблять прогнози, і їхній лідер недавно змінився. Якщо раніше перше місце пророкували Швейцарії, то зараз вірогідним переможцем називають конкурсантку з Мальти Дестіні Чукуньєре з піснею Je Me Casse.

Сучасну, динамічну і яскраву поп-композицію написали Малин Крістін, Амануель Дермонт, Ніклас Еклунд і Піт Баррінгер. Танцювальний хіт представила 18-річна Дестіні Чукуньєре, і він має відмінні шанси стати топ-піснею у весняно-літньому плейлисті всієї Європи.

Друге місце букмекери пророкують Швейцарії і виконавцю Gjon’s Tears з піснею Tout I’Univers.

А бронзовим призером, на їхню думку, стане учасниця з Франції Barbara Pravi із композицією Voilà.

Нагадуємо, що Україну на “Євробаченні-2021” представить група Go_A з оновленою піснею «Шум». В основу композиції лягла однойменна обрядова гра-веснянка. На даний момент букмекери прогнозують нашій країні 19-е місце.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також