Свіжий погляд: новий аромат L’Or в легендарній колекції J’adore від Dior

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

L’Or de J’adore Dior

Dior 1 вересня запускає в продаж новий аромат L’Or de J’adore, який поповнить культову колекцію парфумів J’adore, відому на весь світ. Новий парфумер Дому Франсіс Куркджан по-своєму переосмислює знаковий аромат, надаючи йому актуальних та новаторських акцентів.

Франсіс Куркджан занурюється в душу Dior, переосмислюючи зміст і глибину класичного аромату J’adore. Він відкриває новий погляд з кінцевою метою отримати найчистішу квінтесенцію аромату, тому звертається до самих витоків композиції легендарного букета, де квіти комунікують між собою і жодна квітка не має переваги над іншою.

J’adore створює справжнє відчуття унікального, символічного та симбіотичного цвітіння. Це ідеальне й універсальне втілення флористики – ідеальної квітки, якої не існує, проте вона втілює дух Dior. Натхненний цією таємницею Дому, Франсіс Куркджан вирішив переосмислити стиль J’adore і порушити його пропорції, щоб по-новому пролити світло на красу аромату.

Парфумер створює радикальну трансформацію, ніби рухаючись від пуантилізму до сучасного мистецтва. Букет аромату набуває нових рис, він максимально витриманий та майстерно збагачений квітами. Вони збільшуються у масштабі, їхня краса розкривається на повну. Жасмин і троянда екстрапольовані, округлі та вражаючі. Конвалія і фіалка сяйливі й миттєві в цьому ольфакторному букеті.

L’Or de J’adore Dior

Нова концепція аромату набуває і нової форми. Легендарний силует амфори J’adore чуттєво утримує нову композицію Франсіса Куркджана, проте класичний флакон винайдений заново. Рідке золото, як один з визначних кодів Dior, хвилями прикрашає скляний флакон замість знайомих концентричних кілець. Невагомий завершальний штрих – скляна намистина, встановлена на прозорій кришці.

Обличчям аромату протягом 15 років виступає Шарліз Терон, сяючи своєю безтурботною жіночністю і купаючись у теплому світлі в новій рекламній кампанії бренду. Спокійна і тріумфальна, вона тримає в руці легендарну амфору в оновленому дизайні. Шарліз вдягнена в ексклюзивну сукню, яку для неї розробила Марія Грація К’юрі.

Шарліз Терон L’Or de J’adore

Новий парфум L’Or de J’adore з’явиться в продажу вже 1 вересня.

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкориснніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також