Телеведучі “1+1” закликали уважно поставитись до психологічного здоров’я і навчитися допомагати собі та іншим

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

психологічна допомога

Телеведучі "1+1" звернулися до українців у соціальних мережах і закликали уважно поставитися до свого психологічного здоров’я та навчитися надавати допомогу собі та іншим.

Єгор Гордєєв, Святослав Гринчук, Людмила Барбір та Тімур Мірошниченко порекомендували пройти безкоштовний курс з психології травми «Знати, як допомогти» на платформі Edera.

«Зараз нам, нашим рідним та близьким як ніколи потрібна підтримка. Як це зробити правильно – дізнаєтесь на курсі. Зокрема, як правильно надати першу психологічну допомогу, навіть якщо ви не психолог», – зазначила Людмила Барбір.

Людмила Барбір

Вже понад 5 тисяч українців пройшли навчання і понад 400 отримали сертифікати. Проєктом опікується Наталія Мосейчук разом з «Право на Освіту». Курс був розроблений у співпраці з провідними фахівцями, психологами-практиками. Це 9 лекцій про базові принципи психологічної підтримки у час війни. Зокрема, як правильно надати психологічну допомогу, навіть якщо ви не психолог; що таке ПТСР; як говорити з постраждалими про те, що сталося та вберегти себе від стресу, надати самодопомогу; як комунікувати з дітьми під час кризових станів. Після проходження можна отримати відповідний сертифікат. Особливу увагу приділено роботі з травмами дітей. Зокрема, своїми фаховими знаннями поділилася Олена Анопрієнко, вчитель-психолог з «Охматдит» (м. Київ), яка з перших днів війни надавала психологічну підтримку маленьким пацієнтам. У жовтні Наталія Мосейчук відзначила і обрала серцем пані Олену під час загальнонаціональної премії Global Teacher Prize Ukraine 2022.

«В цей сповнений викликів час багатьом потрібна психологічна підтримка. Реєструйтесь!», – зазначив Святослав Гринчук. «Ми ваша точка опори, а ви – наша. Цей проєкт – прикладні знання у час, в якому ми всі опинилися. Вчіться, допомагайте собі та іншим», – закликав Єгор Гордєєв.

Єгор Гордєєв

Наталія Мосейчук акцентувала, що знання курсу будуть особливо корисні вчителям, які працюють з маленькими пацієнтами лікарень. «Досвід травми є у кожного, війна пройшла по кожному. Тому зараз надважливо знати, як зрозуміти себе в обставинах війни та допомогти іншим. Для мене це особлива тема. Завжди намагаєшся обирати слова, дуже хочеться бути максимально делікатною. Вчителі! Для вас це особлива рекомендація», –  написала телеведуча і зазначила, – «Щойно запустили вже 5199 реєстрацій на курс. Дякую кожному».

Наталія Мосейчук

Курс розроблено проєктом психологічної підтримки Орден Фенікса на базі Small Heart with Art, Mental Balance Space та за фінансування One Ukraine. В партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України та в межах ініціативи першої леді зі створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також