Тест: який нішевий парфум тобі підійде?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Селективні аромати − це якась загадковість, оригінальність і несхожість на інших, до якої все частіше прагнуть сучасні дівчата. Редакція Beauty HUB разом із проєктом parfum büro пропонує пройти тест, щоб дізнатися, який нішевий парфум підійде тобі найкраще.

Пошуки «свого» аромату по серйозності підходу можуть змагатися з пошуком супутника життя. Деяким щастить, і вони знаходять той самий єдиний і неповторний варіант, якому зберігають вірність все життя. Інші, навпаки, як у вир, кидаються в обійми кожного привабливого новачка. Більшість же ніяк не може визначитися з пристрастями й метушиться між легковажними цитрусовими й ґрунтовними деревними запахами. А є ті, хто визнає лише незвичайні, статусні аромати, які не схожі на ті, що носять інші.

Якщо ви досі не можете знайти той самий ідеальний аромат − не тому, що готові змінювати кожен день новий, а тому, що не хочете пахнути, як всі − зверніть увагу на селектив. У нішевій парфумерії є все, що потрібно для досвідченого парфумерним достатком гурмана − максимальна концентрація натуральних і незвичайних інгредієнтів, ексклюзивність, найвища якість, хороша репутація й неповторний шлейф гармонійно підібраних нот, який гідний найкращих компліментів.

Але щоб зрозуміти себе й свої смаки, правильно визначитися з вибором і розібратися, в бік яких ольфакторних композицій варто дивитися в першу чергу, потрібно почати з чогось наочного. Саме тому наш онлайн-тест заснований на шести конкретних нішевих ароматах, відібраних із різних груп.

А найцікавіше, що в кінці тесту на вас чекатиме не просто результат, а міні-рецензія на кожен парфумерний твір від самого Дмитра Слєсарєва − ідеолога parfum büro. Це проєкт, мета якого − розвиток культури високої парфумерії серед української аудиторії. Зараз у каталозі галереї близько тридцяти брендів селективних ароматів − Atelier Cologne, Etat Libre d’Orange, Perris, Laboratorio Olfattivo, The Different Company, Jovoy, Miller et Bertaux, Evody, Parfums de Marly і багато інших.

Заінтриговані? Тоді швидше проходьте парфумерний тест, який допоможе розібратися в аромавподобаннях і знайти той єдиний, неповторний, що ідеально підходить тобі, запах селективних парфумів. І не забудьте переслати тест подружкам! 

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!