Time 100: Брітні Спірс очолила рейтинг найбільш впливових людей світу

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Time 100: Брітні Спірс очолила рейтинг найбільш впливових людей світу

Американський журнал Time традиційно сформував рейтинг найвпливовіших людей року. Очолила рейтинг попзірка Брітні Спірс.

Time 100 — рейтинг найбільш впливових людей світу поточного року, який формує редакція популярного американського журналу. До списку зазвичай входять люди, які в буквальному сенсі змінюють світ або мають серйозний вплив на перебіг ключових подій. До речі, вписують до нього як позитивних, так і негативних персонажів. Відтак у різні роки до Time 100 потрапляли люди найрізноманітніших професій, від політиків до культурних діячів і артистів. Переможця списку Time доручає обирати читачам журналу: щороку проводиться анонімне голосування, завдяки якому обирають найбільш впливову людину року.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Britney Spears (@britneyspears)

Цьогоріч рейтинг Time 100 очолила Брітні Спірс. Загалом в опитуванні взяло участь майже 1,8 мільйона американців, а за Брітні проголосувало практично 4 % з них. Тобто орієнтовно 72 тисячі людей вважають Брітні найбільш впливовою персоною у світі. Не дивно, адже ім’я попзірки цьогоріч практично не зникало зі  стрічки новин: співачка розпочала особливо завзяту боротьбу за власну свободу ( Брітні з 2009 року перебувала під опікунством свого батька), а в червні цього року вперше заговорила в суді про свої ментальні травми і права. Зрештою, знаменитість досягла успіху: її батько повідомив, що згоден відмовитись від опікунства над донькою і подарувати їй свободу. Звільнення поп ікони стало для багатьох американців символічним і подарувало людям надію. 

Друге місце після Брітні Спірс у результатах голосування зайняли працівники зі сфери охорони здоров’я. За них проголосувало три відсотки людей. Далі розташувалися розробники вакцин від Covid-19, які отримали 2,5 % читацьких голосів. На четвертому місці опинився музичний гурт BTS, який у 2018 і 2019 роках був на лідерській позиції. П’яту сходинку в результаті голосування зайняла найтитулованіша гімнастка всіх часів Сімона Байлс.

Остаточний список найбільш впливових людей 2021 року редакція TIME опублікує у середу, 15 вересня.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також