Тіна Кароль засудила українських артистів, які виступали до війни у ​​Росії

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тина Кароль осудила украинских артистов, которые выступали до войны в России

Українська співачка Тіна Кароль присоромила колег, які раніше виступали на території Російської Федерації. «Була година скрутна, вам було по*ую», – заявила артистка.

Про українських співаків, які гастролювали в РФ, Кароль висловилася у Instagram Stories. Знаменитість нагадала, що у 2014 році, коли Росія анексувала Крим та вторглася на Донбас, деякі вітчизняні артисти зробили свій вибір і не відмовилися від концертів у країні-агресорі. Тепер, коли повномасштабна війна Росії проти України триває вже два тижні, і деякі зірки залишилися без концертів у Російській Федерації, вони почали висловлюватися про військове вторгнення у соцмережах.

При цьому деякі українські артисти, які вибрали у 2014 році Росію і виступали там усі вісім років, не згадують зараз у своїх повідомленнях, хто стріляє по мирному населенню в нашій країні та з якого боку летять ракети в Україну. Вони також не наважилися вимовити ім’я «Путін».

Тіна Кароль засудила скандальних артистів і порадила їм «не відволікатися від порятунку своєї заблудлої душі».

Тина Кароль осудила украинских артистов, которые выступали до войны в России

«У 2014 році обрати свою країну було для артиста складним кроком, як ми всі пам’ятаємо. Не багатьом це стало під «силу». Була година скрутна, вам було по*ую … коли закінчилися російські концерти, скрутний період стався у вас. Вже нікуди тікати. Робіть справи не для посту в Instagram, не відволікайтеся від порятунку своєї заблудлої душі, нам все одно на весь цей контент. Найкращий детектор брехні – це народ. Він сам вирішить, де хто та чий! Слава Україні», – написала співачка.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль написала звернення до Путіна. Докладніше про це читайте тут.

Фото: Instagram @tina_karol

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також