Топ-10 дивовижних місць в Україні: гори, каньйони, водоспади й озера

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Подорожувати Україною не менш захопливо, ніж іншими країнами. Доводимо цей факт за допомогою добірки найдивовижніших, мальовничих місць, від яких захоплює дух!

Внутрішній туризм у 2020 році буде на піку популярності через пандемію коронавірусу і прийнятих карантинних заходів. Аби не пропустити це літо, пропонуємо вивчити найкрасивіші місця нашої країни, які варто побачити кожному. Можливо, вони розташовані зовсім поруч з вами!

Лемурійське озеро

Лемурійське рожеве озеро – це унікальне географічне утворення на Херсонщині. Води буквально тримають на плаву завдяки великому вмісту солі, тому його також називають українським Мертвим морем. Рожевий колір води обумовлений дією водоростей дуналіелла солоноводна, які під променями сонця виробляють бетакаротін. Саме тому найбільш насичений відтінок озеро набуває влітку.

Лемурійське озеро

Буцький каньйон

Буцький каньйон у Черкаській області називають одним із семи природних чудес України. Це місце унікальне тим, що граніти каньйону було утворено за часів протерозойської ери, тобто зараз їм близько двох мільярдів років. Скелі химерно порізані, тому в них можна розглянути фігури людей і тварин, якщо залучити фантазію.

Буцький каньйон

Олешківські піски

А ви знали, що в Україні є своя пустеля? Олешківські піски – це найбільший піщаний масив Європи, розташований в Херсонській області. Виявляється, шанувальникам побродити пустелею не обов’язково виїжджати за межі країни – все поруч! Насолодитися Олешківськими пісками можна самостійно або в межах екскурсії від туристичної агенції.

Олешківські піски

Озеро  Синевир

Синевир є найбільшим і найглибшим гірським озером України. Купатися тут категорично заборонено, та й навряд чи комусь дуже захочеться, адже максимальна температура води влітку – 11 градусів. Але це не робить озеро менш прекрасним, адже насолоджуватися потрібно в першу чергу красою цієї природної гірської перлини.

Озеро  Синевир

Актовський каньйон

Якщо ви мрієте відвідати американський Гранд Каньйон, пропонуємо почати з його більш мініатюрної версії в Миколаївській області. Актовський каньйон також відомий як Долина диявола, а між високих скель протікає річка під таємничою назвою Мертвовод. За легендою, стародавні скіфи відправляли в останню путь своїх царів саме цією річкою.

Актовський каньйон

Водоспад  Шипіт

Якщо ваша стихія – це гори, під час прогулянки місцевими красотами Закарпатській області обов’язково загляньте на водоспад Шипіт. Він утворився внаслідок розмивання гірської породи потоком, який знайшов вихід у глибокій ущелині. Одне з семи чудес України заряджає своєю міццю і величчю, тому дивитися на нього можна вічно.

Водоспад  Шипіт

Боржавський хребет

Полонина Боржава – це гірський масив українських Карпат, розташований в Закарпатській області. Якщо для подорожі по нашій країні ви однозначно робите вибір на користь гір, зверніть увагу на це місце, яке стане чудовим варіантом як для активного, так і більш пасивного відпочинку. Види неймовірної краси, особливо на заході, гарантуємо!

Боржавський хребет

Скелі  Довбуша

Це місце вважається одним з найбільш таємничих туристичних об’єктів у Карпатах, а розташовано воно на межі Івано-Франківської та Львівської областей. Скелі Довбуша езотерики називають місцем сили, оскільки доісторичні кам’яні масиви допомагають відновити життєву енергію і відчути силу вічності. Цей природний оазис огортають десятки легенд, після прочитання яких відвідати його хочеться ще більше.

Скелі  Довбуша

Коростишівський кар’єр

Якщо мальовничі кар’єри – ваша пристрасть, обов’язково зверніть увагу на Коростишівський гранітний масив на Житомирщині. Він оточений густим сосновим лісом, тому ви порадуєте не тільки свій зір красивим видом, а й нюх – свіжим ароматом хвої. Це місце чудово підійде для одноденного подорожі для натхнення, якщо ви проживаєте в Києві чи Житомирі.

Коростишівський кар’єр

Полонина Боржава

Боржава – це найдовша полонина Закарпаття. Вона стане ідеальним варіантом для новачків, які хочуть вирушити в похід по горах, але не мають досвіду і особливої фізичної підготовки. У вашому розпорядженні кілька вершин, підкорити які зможе кожен турист, тому не відмовляйте собі в задоволенні.

Полонина Боржава

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також