Топ-3 способи стати щасливою сьогодні

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Топ-3 способа стать счастливой прямо сегодня

Занурюючись у робочу рутину, постійно поспішаючи і виконуючи десяток різних завдань одночасно, складно почуватися по-справжньому щасливою просто тому, що а) на це немає часу, б) кожен новий день схожий на попередній. Редакція Beauty HUB випробувала три нехитрі методи, які дозволяють стати трішки щасливішими вже сьогодні.

 Метод №1. Будьте в моменті

О, ця фраза – про неї раз у раз говорять коучи, психологи та йога-тренери, але кому насправді вдається бути присутнім у моменті? По суті, вся справа в свідомості: замість того, щоб виконувати звичні дії «на автоматі», вчіться відчувати їх усіма своїми почуттями. Не заливайте в себе чергову каву на бігу – вдихніть її запах, розпробуйте гіркуватий смак, відчуйте тепло – зробіть це маленьким, приємним щоденним ритуалом, який приноситиме задоволення. Та сама історія і з прийняттям ванни, читанням улюбленої книги або масажем: кайфуйте від цього, намагаючись очистити голову від сторонніх думок. Радимо прочитати книгу Марка Вільямса й Денні Пенмана «Свідомість. Як знайти гармонію в нашому божевільному світі» – вона вчить саме цьому.

Как быть счастливой советы психолога

Метод №2. Не принижуйте себе

Ми все це робимо: критикуємо себе за найменший промах, не втрачаємо можливості пожартувати над собою у присутності інших людей, щоб виправдати свою незручність, повільність, розсіяність або ще якісь уявні вади. «Слово може вилікувати, а може і знищити», – говорить відома мудрість, і щодо себе вона спрацьовує особливо яскраво. Не варто принижувати себе та свої переваги, щоб відчути себе щасливою, треба взяти на озброєння зворотну тактику – підбадьорювати себе та хвалити. Виберіть «мантри» або установки, які змушують вас усміхнутися, і не втрачайте можливості якнайчастіше повторювати їх подумки або вголос. Те, що позитивне мислення прямо пропорційно пов’язане з успіхом, – науково доведений факт!

Как стать счастливой

Метод №3. Рухайтесь

Заняття спортом і вироблення ендорфіну в організмі пов’язані приблизно так само сильно, як позитивне мислення й успіх, тому рухатися необхідно. Починайте з малих доз, якщо давно не тренувалися, пройдіть пішки пару станцій метро, ​​зробіть нехитру розминку вранці, постійте в планці або сходіть на стретчинг. Нарощуйте навантаження поступово, додаючи біг, танці, силові тренування чи плавання. По-перше, ви більше поважатимете себе за дисципліну, по-друге, матимете більш привабливий вигляд, по-третє, помітите, що стали одночасно енергійнішими і спокійнішими. Магія!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Shutterstock