Топ-5 неочевидних причин, через які у вас випадає волосся

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Топ-5 неочевидних причин, через які у вас випадає волосся

Редакція Beauty HUB розбирається в причинах, чому випадає волосся, і як це зупинити.

Ми вже не раз говорили про випадання волосся, в тому числі і з відомими трихологами, які запевняли: іноді через це не варто бити тривогу. Але що, якщо ви не вагітні, не страждаєте від анемії або стресу, не переживаєте міжсезоння, але стрімко втрачаєте шевелюру? Встановити, які ще причини можуть на це впливати, і вжити відповідних заходів!

Причина №1. Вам подобаються тугі пучки і високі хвости

Ці укладання, особливо в разі тривалого носіння, послаблюють волосяні фолікули, що в результаті призводить до випадання. Тому жінки, які носять дреди (переважно афроамериканки) і спортсменки, змушені робити тугі укладання, найчастіше страждають від порідіння волосся.

Що робити: ослабляйте хватку, у прямому сенсі. Якщо пучок, то низький і недбалий, якщо гумка, то не туга і щадна, на кшталт Invisibobble.

Причина №2. Вимивши волосся, ви загортаєте його в махровий рушник і ходите так по дому годинами

Механізм пошкодження фолікула волоса в цьому випадку нічим не відрізняється від попереднього пункту. Під вагою вологого рушника вони послаблюються, рвуться, ламаються, випадають і втрачають цілющу вологу.

Що робити: як ми вже писали, замінити рушник тонкою бавовняною футболкою і просто промокати з її допомогою локони, після чого давати волоссю підсохнути у природний спосіб, якщо є така можливість.

Топ-5 неочевидних причин, через які у вас випадає волосся

Причина №3. Ви дотримуєтеся суворої дієти

Як правило, простежується зв’язок між білковою дієтою і випаданням волосся, втім, вегани, які недоодержують жирів, теж від цього страждають.

Що робити: волоссю потрібні протеїн і ненасичені жирні кислоти, тому обов’язково приймайте комплекс Омега-кислот, вживайте авокадо, додайте в салати лляну й оливкову олії. Морська риба і вітаміни з овочів теж не будуть зайвими.

Причина №4. Полікістоз яєчників

Спричинений дисбалансом гормонів в організмі, полікістоз яєчників зустрічається досить часто. Він провокує випадання волосся на голові і їх надмірний ріст в інших місцях, нехарактерних для дівчат.

Що робити: терміново звернутися до гінеколога-ендокринолога. Лікар пропише адекватне медикаментозне рішення. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, ситуація незабаром набагато покращиться, а волосся перестане випадати так сильно.

Топ-5 неочевидних причин, через які у вас випадає волосся

Причина №5. Термоукладання

Укладання за допомогою фена або праски впливає на саме волосся, а не на його фолікул, але ефект випадання і стоншування волосся може спричинити запросто. Якщо ви вдаєтеся до термічного впливу щодня, але не захищаєте при цьому волосся, воно буде виглядати більш тонким і рідкім.

Що робити: взяти тайм-аут і дати волоссю відпочити – це перший крок. Придбати незмивний догляд з кератином у складі та користуватися ним після кожного миття – це другий пункт. Ну а потім залишається підібрати якісний термозахисний засіб й обов’язково наносити його перед сушінням феном або укладанням щипцями.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також